یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اولویت های دوره جدید اعزام به عتبات عالیات

danesheroz1 مهر ۲, ۱۳۹۲ ۰
اولویت های دوره جدید اعزام به عتبات عالیات

دانش روز: مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به اولویتهای دوره جدید سفر به عتبات عالیات گفت: متقاضیان سفر می توانند با مراجعه به سایت نسبت به انتخاب کاروان و زمان سفر خود اقدام کنند

به گزارش دانش روز، مسعود اخوان افزود: اولویتهای اعزام به عتبات عالیات در سایت www.atabat.haj.ir قرار می گیرد و متقاضیان برای ثبت نام می توانند از اول مهر ماه مراجعه و سفر  کنند.

وی گفت: اعزام این افراد طی دو ماه آینده و از اواخر مهرماه انجام می شود و طی این مدت ۲۰۰ هزار نفر به عتبات عالیات مشرف می شوند.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در مورد پشت نوبت بودن متقاضیان برای اعزام نیز تاکید کرد: خوشبختانه براساس برنامه ریزیهای انجام شده عرضه و تقاضا در اعزام زائران به عتبات عالیات یکسان شده و هر فردی که مراجعه کند ثبت نام می شود.

به گفته اخوان،در زمانهایی مانند عرفه که مقاضی سفر به عتبات زیاد است ظرفیت اعزامها افزایش پیدا می کند و مشکل حل خواهد شد.

وی از تعطیلی ۱۴ هتل متخلف در عتبات عالیات عراق خبر داد و گفت: به منظور رعایت بهداشت و ارائه تسهیلات بیشتر به زائران هتلهایی که دچار مشکل بودند ابتدا تذکر و پس از آن نیز تعطیل شدند به همین دلیل در حال حاضر مشکلی برای زائران از نظر اقامت و بهداشت و تغذیه وجود ندارد.

این مقام مسئول در مورد هزینه سفر به عتبات نیز اظهار داشت: در دوره جدید اعزامها هزینه سفر زمینی حدود ۴۰ هزار تومان کاهش یافته است بطوریکه حداقل قیمت سفر ۷۴۵ و حداکثر آن نیز ۷۹۰ هزار تومان است. همچنین هزینه سفر هوایی نیز از یک میلیون و ۸۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

منبع:مهر

سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۷
کد خبر : 62194
بازدیدها: 379

پاسخی بگذارید »