دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اوباما گرفتار نشدن در جنجالهای سیاسی را برای آمریکا ضروری دانست

danesheroz دی ۲۵, ۱۳۹۱ ۰

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا اتخاذ تصمیم های هوشمندانه، سرمایه گذاریهای درست و گرفتار نشدن در جنجالهای سیاسی را برای پیشرفت آمریکا ضروری خواند

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا اتخاذ تصمیم های هوشمندانه، سرمایه گذاریهای درست و گرفتار نشدن در جنجالهای سیاسی را برای پیشرفت آمریکا ضروری خواند.

باراک اوباما در سخنانی در کاخ سفید که به نوعی اولین سخنرانی وی در آستانه دور دوم ریاست جمهوری وی به شمار می رفت دوره نخست ریاست جمهوری خود را چهار سال پرکار و پربار ارزیابی کرد و گفت چهار سال آتی نیز به همین ترتیب خواهد بود.

وی گفت در چهار سال آینده ریاست جمهوری خود تلاش خواهد کرد برنامه ای را که در تبلیغات انتخاباتی خود ارائه کرده است اجرا کند. وی گفت این برنامه شامل ایجاد فرصت های شغلی جدید فرصت های جدید و تسهیلات بیشتر تامین اجتماعی برای طبقه میانی جامعه خواهد بود.

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا گفت در حال حاضر اقتصاد آمریکا در حال رشد است وشرکت های آمریکایی در حال ایجاد فرصت های شغلی جدید هستند و بنابراین می توان گفت که سال خوبی پیش رو قرار دارد.

وی اتخاذ تصمیم های هوشمندانه و سرمایه گذاریهای درست و درگیر نشدن در اختلافات سیاسی را پیش نیاز های اصلی برای ادامه توسعه و پیشرفت اقتصادی توصیف کرد.

دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۱
کد خبر : 4093
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »