دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اهدای اعضای بدن یک معلم به بیماران نیازمند در کرج

danesheroz1 مرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
اهدای اعضای بدن یک معلم به بیماران نیازمند در کرج

دانش روز: اهدای اعضای بدن معلم آموزش و پرورش استثنایی در کرج به بیماران نیازمند جان دوباره بخشید

به گزارش دانش روز،  تمام اعضای داخلی بدن “پروانه روستایی” معلم ۵۲ ساله کرجی که در اثر سکته در تاریخ ۳ مرداد ماه دچار مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند اهدا شد.

براساس این گزارش، مرحوم پروانه روستایی دبیر آموزشگاه استثنایی باغچه بان شماره ۱۸ شهرستان کرج بود که مدت ۲۳ سال از خدمتش به آموزش و پرورش استثنایی گذشته بود. او به دلیل حسن اخلاق و کوشایی در کار و تدریس همواره مورد تحسین خانواده، دوستان و همکاران قرار می‌گرفت.

این گزارش می افزاید: پروانه روستایی تنها یک آموزگار نبود بلکه دوستی مهربان و صبور بود که مطالب را بارها و بارها برای دانش‌آموزان توضیح می‌داد واز این کار لذت می‌برد.

براساس این گزارش، روستایی مدت ۲۳ سال با حوصله و لبخند همیشگی وارد کلاس شد، دلبستگی اش به دانش آموزان ناشنوا آنقدر زیاد بود که گاه متوجه گذر زمان نمی‌شد، دلش می‌خواست همیشه با آنها بماند و شاید همین دلبستگی بود که یاد و خاطره اش را جاودانه ساخت.

این گزارش حاکیست؛ مرگ مغزی پایان زندگی پروانه روستایی نبود، زیرا او با اهدای کلیه ها ، ریه ، شش ها ،کبد ، استخوان ها و سایر اعضا قابل اهدای خود به بیماران نیازمند جان دوباره ای بخشید.

منبع:پانا

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۰
کد خبر : 43991
بازدیدها: 338

پاسخی بگذارید »