جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مصاحبه اختصاصی دانش روز با سیده زهرا حسینی ، کاندیدای شورای شهر کرج

انگیزه ام ؛ رفع خلع های حوزه زنان / اقدام اساسی برای حوزه فرهنگ و هنر

28 danesheroz خرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
انگیزه ام ؛ رفع خلع های حوزه زنان / اقدام اساسی برای حوزه فرهنگ و هنر

سیده زهرا حسینی متولد سال ۱۳۵۹، کارشناس علوم قرآنی و مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز

بیوگرافی : سیده زهرا حسینی متولد سال ۱۳۵۹ ، دارای کارشناسی علوم قرآنی ، از سال ۸۲ به عنوان کارشناس ارشد برنامه ریزی در معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خدمت کردم ، سال ۸۹ به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج منصوب شدم و در حال حاظر نیز به عنوان مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز مشغول به فعالیت هستم .

به گزارش خبرنگار دانش روز وی گفت : دو انگیزه باعث شد به عنوان کاندید چهارمین دوره شورای شهر وارد رقابت شوم ؛ یکی نیاز برای حضور بیشتر بانوان در عرصه انتخابات و رفع بسیاری از موانع و خلع های موجود در حوزه زنان و خانواده در شهر کرج که تاکنون توجه جدی از سوی مسئولین شهرمان صورت نگرفته است .

وی ادامه داد: وجود یک خانم می تواند دغدغه های حوزه بانوان را شناسایی و نسبت به حل این مشکلات برنامه ریزی بهتری صورت گیرد .

وی گفت : دومین انگیزه و دلیلم برای ثبت نام ، نبود بسیاری از زیر ساخت ها ، فقر فرهنگی حاکم در شهر کرج  و نبود فعالیت های اساسی و بنیادی در حوزه فرهنگ و هنر می باشد و امیدوارم بتوانم آن چیزی را که ادعا می کنم هرچه زودتر عملی کنم .

خانم حسینی با بیان ؛ شهرم ، وطنم ، پاره تنم بعنوان شعار خود درانتخابات ، گفت : شهرمان کرج همه ی وطنمان ایران کوچک محسوب می شود و برایم آنقدرعزیز است که دوست دارم با تمام وجود خدمتگزار مردم و شهر خود باشم .

وی در پایان در پاسخ به اینکه آیا به خود رأی می دهید ، با قاطعیت جواب داد : بله

IMG101

گزارش : مهسا محمدی

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۲
کد خبر : 25827
بازدیدها: 310

پاسخی بگذارید »