چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انیمیشن های انتخاباتی در شبکه پویا

atena92 اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰

به نقل از روزنامه جام جم؛ مرکز پویانمایی سه برنامه با موضوع انتخابات برای کودکان تدارک دیده است. انیمیشن «فرهنگ انتخاب» به کارگردانی روانبخش صادقی، «انتخاب من» به کارگردانی ایمان ایرانی نژاد و میان برنامه های (وله های) انتخاباتی به نویسندگی و کارگردانی وحید عطایی آثاری هستند که با تکنیک سه بعدی کامپیوتری تولید شده اند. [&hellip

به نقل از روزنامه جام جم؛ مرکز پویانمایی سه برنامه با موضوع انتخابات برای کودکان تدارک دیده است.
انیمیشن «فرهنگ انتخاب» به کارگردانی روانبخش صادقی، «انتخاب من» به کارگردانی ایمان ایرانی نژاد و میان برنامه های (وله های) انتخاباتی به نویسندگی و کارگردانی وحید عطایی آثاری هستند که با تکنیک سه بعدی کامپیوتری تولید شده اند. این انیمیشن ها قصد دارند کودکان را با اهمیت انتخاب و نقش آن در زندگی آشنا کنند. انیمیشن «انتخاب من» در ۲۴ قسمت چهل و پنج تا شش دقیقه ای ساخته می شود و همزمان با صداگذاری قسمت های اول آن، قسمت های نهایی نیز در حال تولید هستند. ایرانی نژاد درباره این انیمیشن به جام جم گفت: در طراحی فضا و شخصیت های این انیمیشن، بدون در نظر گرفتن زمان یا مکان خاصی، انسان را به عنوان یک موجود انتخابگر مد نظر قرار داده ایم و نقش انتخاب کردن در سنین و دوره های مختلف عمر را بررسی کرده ایم. این انیمیشن نوعی کاریکاتور تصویری است که علاوه بر کودکان، بزرگسالان هم می توانند از تماشای آن لذت ببرند.
انیمیشن «فرهنگ انتخاب» به کارگردانی روانبخش صادقی در ۱۵ قسمت پنج دقیقه ای تهیه شده و یک گروه از نویسندگان نگارش فیلمنامه آن را به عهده داشته اند. کورش معصومی، نسرین قشقایی، طهورا زاغه و صدیقه شریفی فیلمنامه این انیمیش را نوشته اند.
وله های انتخاباتی به کارگردانی و نویسندگی وحید عطایی نیز تلاش دارد، لزوم انتخاب را شرح دهد. عطایی درباره این مجموعه گفت: سعی کرده ایم به زبان ساده نقش انتخابات در ایجاد وحدت و مشارکت عمومی را به مخاطب توضیح بدهیم. این وله ها در ۳۰ ثانیه و با استفاده از نمادپردازی، پیام هایی درباره انتخابات را به مخاطبان ارائه می کند.
این انیمیشن ها آخرین مراحل تولید را پشت سر می گذارند و پخش آنها بزودی از شبکه پویا آغاز خواهد شد.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۱
کد خبر : 15380
بازدیدها: 284

پاسخی بگذارید »