یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انواع برس به چه دردی می خورند؟

danesheroz1 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
انواع برس به چه دردی می خورند؟

دانش روز: برس زدن مو یکی از معمولی‌ترین و ابتدایی‌ترین کارهایی است که افراد انجام می‌دهند، اما آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده‌اید که ممکن است انتخاب نامناسب برسی که به کار می‌برید، موجب ایجاد موخوره، ریزش مو و مشکلات دیگر شود

به گزارش دانش روز، اینکه بدانید برای موهایتان چه برسی مناسب است اهمیت زیادی دارد.

۱- برس پهن چهارگوش: این برس برای صاف کردن موهای بلند

این برس برای صاف کردن موهای بلند و خشک کردن سریع آنها ایده‌آل است. هرقدر پهن‌تر و صاف‌تر باشد، بیشتر می‌تواند موها را صاف و ابریشمی حالت دهد.

۲- برس حالت‌دهنده: برای حجم دادن به ریشه موها

این برس بیشتر به خاطر انحنای خاصش و دندانه‌هایی که تنها در یک جهت قرار دارند به این نام معروف شده‌ است. برسی نرم که در پشت آن کوسن قرار دارد و هیچ سوراخی در آن وجود ندارد.

۳- برس گرد بزرگ: برای صاف کردن موها

اگر دوست دارید موهایتان حالت‌ دار شود یا به دنبال ایجاد موهای موج‌دار هستید، این برس برایتان مناسب است، البته چنین برسی برای صاف کردن موهای خیلی فر یا موهای کوتاه هم خیلی به کار می‌آید.

۴- برس دندانه چوبی: برای موهای فر

اگر موهایی فر دارید توصیه می‌کنیم برسی با دندانه‌های چوبی تهیه کنید زیرا چنین برسی از طرفی فشار کمتری به موهای ظریف شما می‌آورد و از طرف دیگر فر موها را باز نمی‌کند و در نتیجه باعث ایجاد وز نمی‌شود.

۵- برس گرد کوچک:برای موهای نازک و شکننده‌

اگر موهایتان خیلی نازک و شکننده‌ است؛ سراغ یک برس گرد کوچک بروید. همچنین بهتر است برس شما چوبی باشد، چرا که برس فلزی به راحتی موهای شما را می‌سوزاند و به آنها آسیب می‌رساند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۱
کد خبر : 33338
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »