پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خبر داد

انهدام گروه چهار نفره جاعلان حرفه‌ای در کرج

danesheroz اردیبهشت ۳, ۱۳۹۲ ۰
انهدام گروه چهار نفره جاعلان حرفه‌ای در کرج

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری اعضای گروه چهار نفره جاعلان حرفه‌ای که در جعل انواع اسناد و سرقت دست داشتند، خبر داد

به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، حمید‌رضا گل صباحی گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه جعل اسناد و مدارک در منطقه حصارک کرج تیمی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع و بررسی صحت خبر را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از تحقیقات کارشناسی و بررسی‌های اطلاعاتی و احراز صحت خبر برای ماموران، محل فعالیت جاعلان در داخل فروشگاه لوازم یدکی در چهار طبقه در حصارک شناسایی شد و پس از چندین روز کنترل نامحسوس فروشگاه و تردد افراد مختلف به این مکان با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه تعداد سه نفر از این متهمان دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

گل صباحی اظهار داشت: ماموران در بازرسی از ساختمان موفق به کشف کارگاهی شدند که به صورت گسترده اقدام به جعل مدارک و اسناد در آنجا شده و تعداد زیادی ابزار و آلات از قبیل انواع قلم تحریر، ذره‌بین، حلال‌های شیمیایی، دستگاه صحافی، دستگاه شماره‌زن، چاپگر و پرینتر، تعداد زیادی اسناد مالکیت ملکی، مبایعه نامه، استعلام دفترخانه، سربرگ دفاتر اسناد رسمی، کاغذهای مخصوص جعل و مدارک شناسایی و تعداد زیادی مهر دفترخانه‌ها و مراکز دولتی کشف شد.

گل صباحی بیان داشت: در بازجویی از متهمان دستگیر شده مشخص شد که متهم به نام «بهروز- ی» یکی از مجرمان حرفه‌ای و سابقه‌دار است که دارای ۱۰ فقره سابقه کیفری در زمینه جعل، سرقت خودرو، خیانت در امانت، خرید و فروش اموال مسروقه بوده و در سال ۸۸ پس از آزادی از زندان مجدداً فعالیت خود را با تشکیل باندی در زمینه انواع جعل با همدستی فردی به نام «شهاب –م» از سرگرفته است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: با راهنمایی‌های متهم و تحقیقات پلیسی، مخفیگاه «بهروز –ی» نیز در جهان شهر کرج شناسایی و نامبرده طی یک عملیات ضربتی از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر و در بررسی سوابق وی مشخص شد که دارای چهار فقره سابقه کیفری در زمینه سرقت مسلحانه و خرید و فروش اموال مسروقه و … است.

گفتنی است، متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و از آنجا با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند.

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۶:۴۱
کد خبر : 12665
بازدیدها: 211

پاسخی بگذارید »