یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

انقلاب اسلامی ایران جز ۵ انقلاب برتر جهان است

danesheroz1 بهمن ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
انقلاب اسلامی ایران جز ۵ انقلاب برتر جهان است

دانش روز: معاون سیاسی انتظامی فرماندار کرج گفت: آموزش و پرورش زیربنای توسعه کشور بوده و به عنوان بزرگ ترین نهاد که بیشترین افراد تحصیل کرده در ان مشغولند محسوب می شود

به گزارش دانش روز، کریم حمیدوند در مراسم تودیع و معارفه مدیران آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج با تبریک  فرارسیدن دهه ی مبارک فجر و مقایسه ی انقلاب های جهان افزود: انقلاب اسلامی ایران جز ۵ انقلاب برتر جهان است که در کتب درسی رشته علوم سیاسی دانشگاه های جهان تحت عنوان”انقلاب های جهان” تدریس می شود.

معاون فرماندار کرج تغییرات به وجود امده در دولت جدید را طبیعی دانسته و گفت: تغییرات به وجود امده در مدیریت ادارات ونهاد ها به جهت همسویی با برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید است.

وی خاطر نشان کرد: اموزش و پرورش زیربنای توسعه کشور بوده و به عنوان بزرگ ترین نهاد که بیشترین  افراد تحصیل کرده در ان مشغولند محسوب می گردد و عهده دار تربیت نیرو های  جوان اینده کشوراسلامی  می باشد.

حمیدوند در پایان با اشاره به اوضاع کنونی جهان گفت: جهان به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است که اگر ما از ان غافل شویم لطمات جبران ناپذیری بر کشور ما وارد خواهد شد.

دراین مراسم اززحمات احمد هراتی تجلیل وعبدالکریم رستمی به عنوان مدیر جدید آموزش وپرورش ناحیه ۳ کرج معرفی شد.

جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۸
کد خبر : 90743
بازدیدها: 370

پاسخی بگذارید »