پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انفجار در فرمانیه تهران ۷ زخمی برجای گذاشت

danesheroz1 فروردین ۱۳, ۱۳۹۳ ۰
انفجار در فرمانیه تهران ۷ زخمی برجای گذاشت

دانش روز: مدیرکل روابط عمومی سازمان آتش نشانی تهران ضمن تشریح جزییات انفجار مهیب شب گذشته در منطقه فرمانیه تهران از مصدومیت ۷ نفر در این حادثه خبر داد

به گزارش دانش روز،  جلال ملکی  با بیان اینکه حال دو مصدوم این انفجار وخیم گزارش شده است گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

وی با اشاره به اینکه این انفجار در ساعت ۲۲ و ۲۴ دقیقه شب گذشته در بلوار اندرزگو حوالی مناطق قیطریه و فرمانیه تهران رخ داده است گفت: این حادثه در یک مغازه اغذیه فروشی کوچک به وقوع پیوسته است.

ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: انفجار در یک مغازه ۱۰ متری صورت گرفته و شدت آن به حدی بوده که وسایل و تجهیزات موجود در مغازه مانند فر صنعتی و یخچال صنعتی و همچنین تمام شیشه های در و پنجره مغازه به بیرون پرتاب شد.

به گفته ملکی دو نفر کارگر مشغول به کار در این مغازه اغذیه فروشی براثر انفجار و سوختگی به شدت آسیب دیده اند و پرتاب شیشه های در و پنجره مغازه نیز به سه نفر رهگذر که از مقابل مغازه درحال عبور بودند جراحاتی وارد کرده است که هر ۵ نفر با کمک نیروهای آتش نشان به عوامل اورژانس و مراکز درمانی تحویل شده اند.

وی ادامه داد: همچنین دو نفر سرنشین یک دستگاه خودروی شاسی بلند براثر پرتاب تجهیزات داخل مغازه به بیرون و شکستن شیشه های خودرو آسیب دبدند و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران یادآور شد: امدادرسانی و اطفای حریق و ایمن سازی محل تا ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز(چهارشنبه) ادامه داشت.

ملکی درباره علت وقوع این حادثه گفت: علت بروز این حادثه در دست بررسی است.

به گزارش ایرنا ملکی با یادآوری اینکه اغلب انفجارها ناشی از نشت گاز هستند به شهروندان توصیه کرد در محل زندگی و کار خود، وسایل گازسوز را مرتبا چک کرده و از سالم بودن و نشت نکردن آن مطمئن شوند.

چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲
کد خبر : 103699
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »