پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دقایقی پس از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب:

انعکاس نامگذاری سال ۱۳۹۳ در رسانه های‌ جهان

danesheroz1 فروردین ۱, ۱۳۹۳ ۰
انعکاس نامگذاری سال ۱۳۹۳ در رسانه های‌ جهان

دانش روز: تنها دقایقی پس از نامگذاری سال ۱۳۹۳ به عنوان “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” از سوی رهبر معظم انقلاب این نامگذاری به سرخط رسانه های مهم منطقه و جهان مبدل شد

به گزارش دانش روز، شبکه المیادین لحظاتی پس از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب روی خروجی سایت خود نوشت: رهبر ایران سال جدید در این کشور را سال “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی”  نامگذاری کرد.

شبکه روسیاالیوم هم در خبری اعلام کرد:رهبر عالی ایران در پیام نوروزی خود به مناسبت سال ۱۳۹۳ خورشیدی بر اقتصاد و فرهنگ تاکید کرد.

شبکه بی بی سی هم گزارش داد:رهبر ایران در پیام نوروزی خود بر مقوله های اقتصاد،فرهنگ و مدیریت جهادی تاکید کرد.

شبکه المنار لبنان هم در سر خطر خبرهای مهم خود اعلام کرد:سال نو خورشیدی در ایران از سوی رهبر این کشور به نام “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” نامگذاری شد.

شبکه پرس تی وی هم گزارش داد:سال ۱۳۹۳ در ایران سال تمرکز بر اقتصاد و فرهنگ است.

خبرگزاری رویترز و شبکه خبری سی ان ان هم در خبرهایی جداگانه به نامگذاری سال جدید در ایران اشاره کردند.

شبکه اسکای نیوز عربی،الجزیره و العربیه هم در خبرهای اصلی خود با اشاره به آغاز سال نو در ایران اعلام کردند:رهبر عالی ایران در پیامی بار دیگر بر موضوع اقتصاد و فرهنگ تاکید کرد.

تارنمای روزنامه الیوم السابع و المصری الیوم هم خبرهایی در مورد آغاز سال جدید در ایران و پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری منتشر کردند.

خبرگزاری فرانسه و شبکه یورونیوز هم در خروجی سایت خود به نامگذاری سال ۱۳۹۳ در این به نام اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی”اشاره کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۸
کد خبر : 99633
بازدیدها: 183

پاسخی بگذارید »