جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انعکاس اهمیت بیداری اسلامی از دیدگاه آیت الله خامنه‌ای در مطبوعات سیرالئون

danesheroz بهمن ۴, ۱۳۹۱ ۰

روزنامه پرتیراژ «استاندارد تایمز» سیرالئون با استناد به بیانات آیت الله خامنه‌ای(مد‌ظله‌العالی) مقاله کوتاهی را در خصوص «اهمیت بیداری اسلامی، دشمنان آن و مسئولیت‌های مسلمانان» منتشر کرد

با توجه به جایگاه حیاتی نهضت بیداری اسلامی در نجات ملت‌های مظلوم جهان و ضرورت تاکید فراوان و مستمر بر گسترش این بیداری، روزنامه پرتیراژ استاندارد تایمز سیرالئون جمعه، ۲۹ دی‌ماه، با استفاده از شماره سیصد و چهار مجله محجوبه موجود در کتابخانه رایزنی فرهنگی با استناد به بیانات حضرت آیت الله خامنه ای (مد‌ظله‌العالی) مقاله کوتاهی در خصوص «اهمیت بیداری اسلامی، دشمنان آن و مسئولیت‌های مسلمانان» در صفحه هفت خود منتشر کرد.
روزنامه استاندارد تایمز در این مقاله  نوشته است:
«رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای در جمع جوانان مسلمان شرکت کننده در کنفرانس بین‌المللی «جوانان و بیداری اسلامی» ضمن ایراد بیاناتی عصر حاضر را “عصر اسلام و معنویت” نامیدند.
بنابراین، ما می‌توانیم برای آینده سعادتمند جوانان جویای حقیقت امیدوار باشیم. زیرا اسلام و معنویت برای همه انسان‌ها به‌ویژه جوانان شادی و خوشبختی می‌آورد.
متاسفانه به خاطر توطئه‌های بی‌وقفه ماتریالیست‌ها و جهان‌خواران تصویر زیبا و درخشان اسلام و فوائد ماندگار معنویت از چشم آرزومند ملت‌ها طی قرن‌ها پنهان نگه داشته شده است.
افتادن به ورطه فساد اخلاقی، تخریب روزافزون اصول و بنیادهای خانواده، شیوع بیماری‌های کشنده ناشی از رابطه جنسی غیر قانونی و همجنس‌گرایی، افسردگی، خودکشی، اعتیاد به الکل و مواد مخدر، جنایت و غیره نتیجه مستقیم و غیر مستقیم اعمال و سیاست‌های شوم نظام امپریالیسم و متحدان آن است.
به لطف خداوند متعال عصر کنونی به طور فزاینده‌ای شاهد آشنائی ملت‌ها با حقانیت اسلام ناب به عنوان آخرین و کامل‌ترین دین خدا می‌باشیم.
ملت‌ها به این حقیقت رسیده‌اند که تنها در پرتو معارف اسلام ناب می‌توانند به خوشبختی نائل شده و دور شدن از اسلام ناب بمنزله افتادن به دام‌های استعمارگران و دست‌نشاندگان آن‌ها که دشمنان اسلام و بشریت هستند‌، می‌باشد.
دشمنانی که مداوم در غارت ثروت و منابع ملت‌های مستضعف مشغول بوده‌اند، هم اکنون در حال گسترش انواع فساد در جوامع بشری هستند. آگاهی از این حقایق قطعا موجب نجات از یوغ قدرت‌های استبدادی و دستیابی به آزادی‌، استقلال و حقوق بشر خواهد شد.
بنا‌براین در این برهه حساس ما از همه می‌خواهیم به ترویج و تقویت نهضت بیداری اسلامی با هر وسیله ممکن کمک نموده و تلاش‌های مزدوران نظام امپریالیسم را که سعی می‌کنند این جنبش حیات بخش را از راه درست آن که اسلام است منحرف نمایند، خنثی کنند.

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۵
کد خبر : 4928
بازدیدها: 386

پاسخی بگذارید »