دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس:

انزجار ورزشکاران البرزی از رژیم صهیونیستی

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
انزجار ورزشکاران البرزی از رژیم صهیونیستی

دانش روز: ورزشکاران البرزی امروز با حضوری در جمع راهپیمایان انزجار و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

به گزارش دانش روز، ورزشکاران استان البرز صبح امروز با حضور در راهپیمایی روز قدس و با مشت‌های گره کرده همپای مردم این استان به صحنه آمدند و  اعلام کردند که هرگز دست از حمایت مردم مظلوم فلسطین بر نخواهند داشت.

ورزشکاران با در دست داشتن پلاکادرهایی با مضامین مختلف اعلام کردند که رژیم صهیونیستی تصرف سرزمین فلسطین را به گور خواهد برد و هرگز نخواهد توانست ملت فلسطین را از سرزمینشان دور کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز که در جمع این راهپیمایان حضور داشت اظهار داشت: ما نیز همپای دیگر مردم همیشه در صحنه استان البرز در این راهپیمایی حاضر شده‌ایم تا ارادت قلبی و عشق خود را به مردم فلسطین اعلام کنیم.

علیرضا جوانمردی با اعلام اینکه بیش از یک هزار نفر از ورزشکاران در استان البرز در این راهپیمایی حضور دارند افزود: ملت مظلوم فلسطین بدانند که ما نیز برای حمایت و پشتیبانی آنان حاضریم دست از جان خود بکشیم و با دشمنان سرزمین فلسطین به مبارزه بپردازیم.

وی عنوان کرد: رژیم صهیونیستی بداند که ملت‌های مسلمان به ویژه ملت غیور،‌ شجاع، دلاور و همیشه در صحنه ایران اسلامی هرگز مردم فلسطین را فراموش نخواهد کرد.

جوانمردی اذعان داشت: امروز ملت ایران با زبان روزه و در این هوای گرم با حضور گسترده خود در این راهپیمایی نشان دادند که آزادی قدس نزدیک است.

منبع:فارس

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
کد خبر : 45506
بازدیدها: 298

پاسخی بگذارید »