چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انتقاد برخی نقل قول ها به امام خمینی (ره) از اعتبار ایشان نخواهد کاست.

danesheroz1 مهر ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
انتقاد برخی نقل قول ها به امام خمینی (ره) از اعتبار ایشان نخواهد کاست.

دانش روز: امام خمینی (ره) در طول هشت سال دفاع مقدس از هیچ فرصتی برای پیروزی کشور ایران دریغ ننمودند و تمام مردان و زنان آن روزگار به نیکی از این مرد غیور یاد می کنند

 

به گزارش دانش روز،

 امام خمینی (ره ) می فرمایند:

-پاسدار انقلاب اسلامی آگاهانه راه حسین (ع) را که ادامه راه انبیاء الهی است انتخاب می کند و در این راه، فروغ خون اصحاب حسین (ع) و شهیدان گلگون کفن کربلا را چراغ راه خویش قرار می دهد.

– شهادت دُرّ گرانبهایی است که بعد از جنگ به هر کس نمی دهند.

– ما تابع امر خداییم، به همین دلیل طالب شهادتیم و تنها به همین دلیل است که زیر بار ذلت و بندگی غیر خدا نمی رویم .

– همین شهادتها پیروزی را بیمه می کند. همین شهادتهاست که دشمن را رسوا می کند در دنیا.

– عزیزان من مصمم باشید و از شهادت نترسید، شهادت عزت ابدی است، حیات ابدی است.

– شهادت یک هدیه ای است از جانب خدای تبارک و تعالی برای آن کسانی که لایق هستند و دنبال هر شهادتی باید تصمیمها قویتر بشود.

صحبت خود را با سخنان گرانقدر رهبر عظیم الشأن انقلاب در دوران هشت سال دفاع مقدس شروع نمودم. همانطور که در سخنان امام خمینی (ره) نمایان است، شهادت را یک هدیه از جانب خداوند توصیف می کنند.

امام خمینی (ره) زمانی که از دنیا دیده به جهان گشودند کشور ایران برای فوت این امام اشک خون و دل ریختند و تمام ایران غرق در غم شد.

مردم ایران در جای جای کشورمان حتی یک نفر را نمی توان پیدا نمود که از این امام همام به بدی یاد کنند. همه ی ملت ایران امام خمینی را تا پای جان دوست داشتند ، دارند و خواهند داشت .

اما نمی دانم این صحبت های اخیر مرد انقلاب حضرت آیت الله رفسنجانی می خواست ایمان ها و عقیده های مردم ایران راسست کند اما مردم ایران باز هم با فهم و درک و اندیشه ی خود از این امتحان سربلند و پیروز بیرون آمدند.

صحبت های اخیر نوه دختری امام  وصل کردن نشر اکاذیب به خانواده و پاسداران انقلاب توهینی بیش نیست و مطمئن باشید مردم ایران به یک شبه راه انقلاب را ننمودند که با یک حرف امام خمینی (ره) را فراموش کنند.

و دشمنان انقلاب بدانند که ایران و ایرانی تا ظهورحضرت مهدی زنده و پا برجا باقی خواهد ماند و تا آخرین قطره خون از کشورمان ایر ان دفاع خواهیم نمود.

چه خون ها ریخته شده تا انقلاب زنده و پا برجا باقی بماند و شهدایمان برای ما حکم گوهری گرانبها را خواهند داشت و خانواده شهدا گل سر سبد انقلاب هستند و ما تا پای جان از این خانواده ها و فرزندانشان دفاع خواهیم کرد.

ایران با این توطئه ها و خدشه ها از بین نخواهد رفت و فقط این توطئه ها ما را روز به روز مقاوم تر و استوار تر می نماید .

زنده باد ایران، زنده باد ایرانی

منبع:مفاأنلاین

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۱
کد خبر : 68546
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »