جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

«انتظار ظهور» ویژه طرح هزاران ختم قرآن از رادیو قرآن

danesheroz2 خرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، شبکه رادیویی قرآن در پی اجرای طرح هزاران ختم قرآن کریم به نیت سلامتی و تعجیل در فرج حضرت ولی‌عصر(عج) برنامه رادیویی «انتظار ظهور» را به روی آنتن می‌برد

به گزارش گروه فرهنگی دانش روز، برنامه «انتظار ظهور» کاری از گروه اطلاع‌رسانی و امور مجازی شبکه رادیویی قرآن است که در راستای برگزاری طرح هزاران ختم قرآن کریم به نیت سلامتی و تعجیل در فرج حضرت ولی‌عصر(عج) هر روز به مدت ۱۵ دقیقه با محوریت امام زمان(عج) به روی آنتن شبکه رادیویی قرآن می‌رود.
رادیو
بر اساس این گزارش، در این برنامه رادیویی حجت‌الاسلام والمسلمین فوادیان، معاون پژوهشی بنیاد مهدویت حضور داشته و در خصوص انتظار و وظایف منتظران مطالبی را بیان می‌کند و در بخش بررسی آیات مهدوی نیز حجت‌الاسلام والمسلمین زمانی، رئیس امور روحانیون بعثه مقام معظم رهبری به شرح و توضیح موضوع مهدویت و آیات مهدوی می‌پردازد.

انس با قرآن، تبیین، تعمیق و گسترش معارف قرآنی مهدویت، تبیین فرهنگ انتظار و توجه به اثرات تربیتی انس با قرآن در جامعه و هم‌گرایی و همکاری مردم برای شرکت در این طرح قرآنی از اهداف تولید برنامه «انتظار ظهور» است.

یادآور می‌شود، برنامه رادیویی «انتظار ظهور» به سردبیری سمیه خراج و تهیه کنندگی فاطمه رحمانی تا نیمه شعبان هر روز ساعت ۱۵:۳۰ به مدت ۱۵ دقیقه بر روی موج اف ام ردیف ۱۰۰ مگاهرتز از رادیو قرآن پخش می‌شود.
منبع: پانا

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۹
کد خبر : 28475
بازدیدها: 181

پاسخی بگذارید »