سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

«یادگار آفتاب» با سالروز امام حسن مجتبی (ع)/کتاب

danesheroz1 مرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
«یادگار آفتاب» با سالروز امام حسن مجتبی (ع)/کتاب

دانش روز: کتاب «یادگار آفتاب» شامل مطالب پژوهشی و تحقیقی درباره شخصیت و زندگانی حضرت امام حسن مجتبی(ع) امروز همزمان با سالروز ولادت امام حسن(ع) به همت ابوالفضل هادی‌منش و انتشارات بهار دل‌ها منتشر و راهی بازار نشر شد

به گزارش دانش روز، این کتاب شامل پژوهشی در زندگانی و سیره امام حسن مجتبی(ع) است و خلاف اکثر آثار ابوالفضل هادی‌منش گردآورنده آن، در حوزه سنی مخاطبان بزرگسال جا می‌گیرد. این کتاب مطالب و مقالاتی درباره دوران کودکی، فعالیت‌های امام حسن (ع) پیش از رسیدن به امامت، ازدواج و فعالیت‌های ایشان پس از انتصاب به امامت را شامل می‌شود.

یکی از مطالبی که کتاب روی آن تمرکز دارد، موضوع صلح تحمیل شده به امام حسن (ع) در خلال جنگ با معاویه است که یکی از بخش‌های مهم این کتاب را به خود اختصاص داده است.

گردآورنده کتاب در گفتگویی که درباره این اثر داشت، گفت: پیش از این مقالات تحقیقی و پژوهشی درباره امام حسن (ع) نوشته بودم که به پیشنهاد دوستانم آن‌ها را تکمیل کرده و در قالب یک کتاب درآوردم. این کتاب ۱۴۸ صفحه حجم دارد و در پایان آن هم سوالات و آزمونی تستی وجود دارد تا اگر مورد استفاده ارگان‌های مختلف قرار گرفت، بخش سوالاتش به صورت طبقه‌بندی شده به کار بیاید.

کتاب «یادگار آفتاب» امروز چهارشنبه ۲ مرداد، ۱۵ رمضان و همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع)‌ توسط انتشارات بهار دل‌ها وارد بازار نشر شد. این کتاب نسخه گزیده‌ای هم دارد که پیش از انتشار نسخه اصلی آن، توسط ناشر چاپ شده است.

منبع:مهر

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۰
کد خبر : 42196
بازدیدها: 332

پاسخی بگذارید »