جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انتشار کتاب ۲۰ سال بازیگری حرفه‌ای دیوید بکهام

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
انتشار کتاب ۲۰ سال بازیگری حرفه‌ای دیوید بکهام

دانش روز: انتشارات هدلاین قصد دارد کتابی را که فوق العاده توصیف شده و در تقدیر از سال‌های بازی دیوید بکهام است، کریسمس منتشر کند

به گزارش دانش روز، ناشر کتاب قول داده تا کمپینی جهانی برای این کتاب که هنوز عنوانی برایش مشخص نشده برگزار کند. این کتاب که شامل «متن و عکس‌های ویژه» است، روز ۳۱ اکتبر منتشر می‌شود. خود بکهام هم قرار است در تبلیغ کتاب کمک کند. جاناتان تیلور، مدیر نشر کتاب‌های غیرداستانی حقوق رسمی بین‌المللی کتاب را در معامله‌ای با کمپانی مدیریتی بکهام اکس آی اکس انترتینمنت خریداری کرد.

بکهام در ماه می‌ امسال مسیر حرفه‌ای بازیکنی درخشان ۲۰ ساله‌اش را به پایان رساند، در حالی که ۵۸ بار کاپیتان تیم ملی‌اش بود، بلوز تیم‌های منچستر یونایتد، رئال مادرید، ال ای گالاکسی، ای سی میلان و پاریس سن ژرمن را به تن کرد و در چهار کشور مختلف برنده عنوان‌های لیگ شد.

تیلور گفت: «دیوید بکهام، بدون هیچ شکی، شناخته شده‌ترین چهره ورزشی جهان روی کره زمین است و این کتاب زیبا راهی فوق العاده برای میلیون‌ها طرفدارش در سراسر دنیا خواهد بود تا بتوانند دستیافت‌های فوق‌العاده دیوید در فوتبال را گرامی بدارند. تمام تیم هدلاین کاملا برای موفقیت بین المللی این پروژه تلاش می‌کند.»

باربارا رونان، مدیر هدلاین بریتانیا و فروش‌های بین المللی قول داد که ناشر آماده است تا کتاب را تبدیل به «یک کتاب پرفروش جهانی کند در حالی که بیستمین سال پرخاطره بکهام در فوتبال را جشن می‌گیریم.»

این کتاب به صورت جلد سخت و کتاب الکترونیکی منتشر خواهد شد. قیمت کتاب هنوز مشخص نشده است.

منبع:مهر

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۰
کد خبر : 44918
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »