دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انتشار قطعه‌ای موسیقایی به یاد شهید ناهی از منکر

danesheroz1 فروردین ۱۴, ۱۳۹۳ ۰
انتشار قطعه‌ای موسیقایی به یاد شهید ناهی از منکر

دانش روز: همزمان با ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) قطعه موسیقایی « شهر مجروح» به یاد شهید ناهی از منکر، شهید علی خلیلی تولید شد

 به گزارش دانش روز، در این قطعه موسیقایی که توسط واحد موسیقی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تولید شده است، میلاد عرفان پور شاعر و سینا دستخوش خوانندگی اثر را بر عهده داشته‌اند ضمن اینکه بابک مافی نیز به عنوان تنظیم کننده در این آلبوم حضور داشته‌اند.

سینا دستخوش که علاوه بر خوانندگی این قطعه آهنگسازی آن را نیز به عهده داشته است، پیش از این نیز قطعات مناسبتی دیگری را با نام‌های «گرم‌ترین روز زمستان»، «نبرد خاموش» و  عطر نجیب» را تولید کرده است.

بر اساس این گزارش در متن شعر این قطعه موسیقایی آمده است:

آرامشی در چهره‌ات بود؛ آرامشی زیبا، برادر/ خون تو را دیدم که می‌ریخت، چون خون عاشورا، برادر. خون تو شعری مستمر بود هشدار جنگی سخت تر بود/ خون تو فریاد سحر بود، وای از سکوت ما، برادر. قربانی شهر فریبیم، در انقلاب خود غریبیم/ بیدار کن ما خفتگان را، بیدار کن ما را، برادر؟ اندام خونین تو اینک، خود روضه‌خوان نینوا شد/ آری هوای گریه داریم، اجر تو با زهرا (س)، برادر. حبل الوریدت را بریدند، گویا خدا نزدیک‌تر شد/ خون تو را دیدم که می‌ریخت، نفرین به تیغِ نابرادر.

علاقه‌مندان برای شنیدن این قطعه موسیقایی می‌توانند به سایت www.rahmusic.ir مراجعه کنند.

منبع: مهر

پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۰
کد خبر : 104154
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »