پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حسین توکلی:

انتخاب رشته ۸۰ درصد از داوطلبان مجاز آزمون دکتری/ امشب آخرین مهلت انتخاب رشته

danesheroz اردیبهشت ۵, ۱۳۹۲ ۰
انتخاب رشته ۸۰ درصد از داوطلبان مجاز آزمون دکتری/ امشب آخرین مهلت انتخاب رشته

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه امشب آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری است، گفت: تاکنون ۸۰ درصد افراد مجاز به انتخاب رشته با مراجعه به سایت سازمان سنجش انتخاب رشته کرده‌اند

به نقل از فارس؛ حسین توکلی گفت:  ارائه آمارهایی از آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۲ گفت: در آزمون دکترای نیمه‌متمرکز ۲۱۷ هزار و ۸۲۷ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۸۹ هزار و ۶۷۸ نفر زن و ۱۲۸ هزار و ۱۴۹ نفر مرد بودند.

وی افزود: از تعداد مجموع ثبت‌نام کنندگان تعداد ۱۹۸ هزار و ۱۳۹ نفر برای دریافت کارت اقدام کردند به عبارتی ۹۱ درصد ثبت‌نام کنندگان کارت آزمون را دریافت کردند.

توکلی ادامه داد: از تعداد کسانی که کارت شرکت در آزمون را دریافت کردند، تعداد ۱۷۶ هزار و ۱۸۵ نفر در آزمون حضور داشتند و ۲۱ هزار و ۹۵۴ نفر در جلسه آزمون دکتری غایب بودند که به عبارتی ۸۹ درصد افرادی که کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند در جلسه حضور داشتند.

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از تعداد ۱۷۶ هزار و ۱۸۵ نفر که در آزمون دکتری شرکت کردند ۴۵ هزار و ۱۰۶ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد تاکنون ۸۰ درصد افراد مجازین به انتخاب رشته با مراجعه به سایت سازمان سنجش، اقدام به انتخاب رشته کرده‌اند.

وی افزود: با در نظر گرفتن مهلت انتخاب رشته، امروز این مهلت برای کسانی که تاکنون انتخاب رشته نکردند به اتمام می‌رسد و افرادی که تاکنون انتخاب رشته نکردند می‌توانند برای انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ امشب به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کرده و برای انتخاب رشته اقدام کنند.

شایان ذکر است اسامی افراد برای مصاحبه ۱۵ اردیبهشت اعلام می‌شود.

پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۸
کد خبر : 12815
بازدیدها: 310

پاسخی بگذارید »