شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سرپرست آموزش و پرورش در مراسم نواختن زنگ مدرسه:

امیدواریم امسال؛ سال توسعه آموزش و پرورش باشد

danesheroz1 مهر ۱, ۱۳۹۲ ۰
امیدواریم امسال؛ سال توسعه آموزش و پرورش باشد

دانش روز: زنگ مهر توسط یکی از دانش‌آموزان دختر مدرسه نمونه دولتی فاطمه زهرا (س) ؛ با حضور رئیس جمهور و سرپرست آموزش و پرورش نواخته شد

به گزارش دانش روز،  آغاز سال تحصیلی جدید دقایقی پیش به طور رسمی با نواختن زنگ مهر برای ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز آغاز شد.

در بخشی از این مراسم رئیس جمهور به بیان پرسش مهر در سال تحصیلی جدید پرداخت و خطاب به دانش‌آموزان گفت: سوال من این است که عزیزان من و دانش‌آموزان سراسر کشور اگر پدر شما رییس‌جمهور باشد چه اقدامی را به او توصیه می‌کنید که بتواند اعتدال و میانه‌روی را در همه ابعاد زندگی اجتماعی جامعه ایران بگستراند؟

وی افزود: در ضمن این سوال رییس‌جمهور می‌خواهد افتخار کند که همه دانش‌آموزان او را به عنوان پدر بدانند.

روحانی در پایان بیان این پرسش گفت: به همه آنهایی که به علم‌آموزان، علم، معلمان و دانش‌آموزان احترام می‌گذارند درود می‌فرستم.

در این مراسم یکی از دانش‌آموزان دختر، زنگ مهر را به صدا در آورد و علی اصغر فانی سرپرست آموزش و پرورش نیز طی جملاتی کوتاه به سخنرانی پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: حضور رئیس جمهور اعتدال، امید و تدبیر را به فال نیک می‌گیریم و از حضور ایشان در این دبیرستان، به رغم آنکه سفر نیویورک را در پیش دارند تشکر می‌کنیم.

فانی ادامه داد: امیدواریم سال تحصیلی ۹۳ – ۹۲ سال توسعه آموزش و پرورش باشد و نظام تعلیم و تربیت با شادی، شادمانی و اعتدال در مدیریت به پیش رود.

در این مراسم، استاندار تهران، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز تهران و مدیرکل ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش حضور دارند.

رئیس جمهور  پس از  سخنرانی در این مدرسه ؛ با توجه به سفر نیویورک، به سمت فرودگاه امام خمینی (ره) حرکت خواهد کرد.

یادآور می شود؛ مراسم نمادین زنگ مهر نیز با حضور رئیس جمهور و سرپرست آموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی فاطمه زهرا (س) واقع در منطقه ۱۸ تهران برگزار شد.

منبع:پانا

 

 

 

دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۳
کد خبر : 61991
بازدیدها: 318

پاسخی بگذارید »