دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل دفتر فنی و حرفه‌ای و کارودانش آموزش وپرورش

امکان گذراندن دوره کارآموزی دانش‌آموزان در داخل هنرستان‌ها

danesheroz اسفند ۲۴, ۱۳۹۱ ۰
امکان گذراندن دوره کارآموزی دانش‌آموزان در داخل هنرستان‌ها

مدیرکل دفتر فنی و حرفه ای و کار و دانش وزارت آموزش وپرورش از امکان گذراندن دوره کارآموزی دانش‌آموزان در داخل هنرستان‌ها خبر داد

با اشاره به بحث کارورزی و کار آموزی دانش آموزان هنرستانی، اظهار کرد: فرآیند آموزش همراه با تولید، در دستور کار هنرستان های سراسر کشور قرار گرفته است.

 

وی ادامه داد: آموزش همراه با تولید، فرصت و زمینه‌ای را برای دانش آموزان سال سوم رشته‌های فنی و حرفه ای و کار و دانش، به خصوص دانش آموزان دختر فراهم کرده که بتوانند کارورزی خود را در داخل هنرستان‌ها بگذرانند.

 

مدیرکل دفتر فنی و حرفه‌ای و کار و دانش وزارت آموزش و پرورش، افزود: هر جایی مناسب این نیست که دانش آموزان دختر بتوانند دوره کاروزی خود را بگذرانند و این فرصت خوبی است که بتوانند با خاطری آسوده در داخل هنرستان‌ها به کارورزی و کار آموزی خود بپردازند.

 

شریف زاده در پایان تصریح کرد: به عنوان مثال در حال حاضر در رشته طراحی دوخت، چرخ خیاطی های پیشرفته در هنرستان‌ها به کار گرفته شده و دانش‌آموزان می توانند از این فرصت پیش آمده استفاده برده و دوره کارورزی خود را در رشته های مربوطه در داخل هنرستان بگذرانند و این امر می تواند زمینه‌ساز ایجاد تولیدات با کیفیت بالا شود.

 

 

پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۶
کد خبر : 9786
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »