شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امنیت ستادهای انتخاباتی کاندیداها در ساوجبلاغ تامین شده است

28 danesheroz خرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
امنیت ستادهای انتخاباتی کاندیداها در ساوجبلاغ تامین شده است

فرماندار ساوجبلاغ گفت: با تلاش دستگاه‌ها و نهادهای امنیتی و انتظامی در حال حاضر امنیت تمام فعالیت ستاد انتخابات کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای شهر در این شهرستان تأمین شده است

به گزارش دانش روز ، علی حدادی اظهار داشت: از چند ماه قبل فعالیت‌های مربوط به ستاد انتخابات این شهرستان با حضور نهادها و دستگاه‌های مختلف که بر اساس قانون در برگزاری انتخابات مسئول هستند، آغاز شده است.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین اقدامات این ستاد در حوزه تامین امنیت فعالیت‌های مرتبط با انتخابات است و خوشبختانه با تلاش‌های شبانه روزی نهادهای امنیتی و انتظامی در حال حاضر امنیت تمام فعالیت ستاد انتخابات کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای شهر در این شهرستان تامین شده است.

عالی‌ترین مقام اجرایی در شهرستان ساوجبلاغ افزود: با توجه به شرایط و تمهیدات فراهم شده، ما در شهرستان ساوجبلاغ هیچ دغدغه و کمبودی برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم نداشته و هم اکنون فعالیت‌های مربوط به انتخابات به ویژه تبلیغات انتخاباتی در چارچوب قانون و منظم در حال انجام است.

حدادی در پاسخ به این پرسش که آیا فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداها و ستادهای انتخاباتی آنها رصد می‌شود، گفت: چند کمیته و کارگروه در ستاد انتخابات به این موضوع اشراف داشته و تمام فعالیت‌های ستادهای انتخاباتی در چارچوب قانون نظارت و بررسی می‌شود.

وی تاکید کرد: خوشبختانه تا این لحظه کاندیداها، ستادهای انتخاباتی و هواداران آنها همکاری و تعامل خوبی با هیئت‌های اجرایی و نظارتی داشته و مشکل خاصی در این زمینه نداشتیم.

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ بیان داشت: با قاطعیت می توان گفت که تمام امکانات و تمهیدات ویژه برگزاری انتخابات در این شهرستان فراهم شده و مردم ساوجبلاغ آماده خلق حماسه‌ای بزرگ هستند.

حدادی با تاکید بر اینکه کوچک ترین تخلف از چارچوب قانون پذیرفتنی نیست، گفت: انتظار داریم که ستادهای انتخاباتی کاندیداها و هواداران آنها همین مسیر را تداوم داده و فعالیت‌های تبلیغاتی و انتخاباتی ستادهای خود را نظارت و هدایت کنند.

وی در پایان اظهار داشت: به طور قطع تیم‌های نظارتی و بازرسی در صورت مشاهده هرگونه تخلفی، این موارد را با جدیت پیگیری کرده و در چارچوب قانون با آن برخورد خواهند کرد.

 

منبع : فارس

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۲
کد خبر : 20845
بازدیدها: 239

پاسخی بگذارید »