دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امضای امام‌حسین(ع)بردعوتنامه یک نوجوان/ افشای رازی بعد از رحلت آیت الله‌بهجت/ چادرها را درآورید تا استخدام شوید و…

danesheroz خرداد ۶, ۱۳۹۲ ۰
امضای امام‌حسین(ع)بردعوتنامه یک نوجوان/ افشای رازی بعد از رحلت آیت الله‌بهجت/ چادرها را درآورید تا استخدام شوید و…

مهمترین عناوین فرهنگی دوشنبه ۶ خرداد به شرح ذیل می باشد

عالمی که علی(ع) در گوشش قرآن خواند

یکى از شاگردان «شیخ مرتضی انصاری» می‌گوید: آن روز از پای منبر درس با شیخ بسیار صحبت کردم و اشکال گرفتم. پس از ختم درس، شیخ آهسته در گوش من فرمود: آن که «بسم الله» را در گوش تو خوانده، تا «و لا الضالین» را در گوش من خوانده است!

توصیه انتخاباتی آیت‌الله تهرانی

مرحوم آیت‌الله تهرانی می‌گفت: نمی‌توانی؟ کنار بکش! تمام شد. چه رسد به این‌ که از ابزار عاطفی و مذهبی یا ابزار شهوانی و حیوانی استفاده کنی تا بتوانی به آن جایگاه تکیه بزنی… .

حساب اهل تسنن از هتاکان حرم جداست

شرکت‌کنندگان در دومین اجتماع مدافعان حرم اعلام کردند که دشمن می‌خواهد با این کار، آتش نزاع‌هاى شیعه و سنى را تقویت کند و ما حساب این‌گونه اقدامات را از برادران اهل تسنن که خود از محبین اهل بیت رسوال الله(ص) هستند، جدا می‌کنیم.

دستورات آیت الله قاضی درباره ماه رجب

عارف ربانی آیت‌الله‌ سیدعلی قاضی دستوراتی درباره ماه رجب، شعبان و رمضان به شاگردان خود توصیه کرده‌اند که مرحوم آیت‌الله سیدمحمدحسین حسینی طهرانی این دستورات را در روز جمعه ۲۱ جمادی‌الثانی سال ۱۴۱۵ هجری قمری در شهر مقدس مشهد برای شاگردان خود بیان کرده‌اند و در کتاب مطلع انوار(۲/صص ۱۰۵ تا ۱۱۳) به چاپ رسیده است.

نخستین ترانه تبلیغاتی ساخته شد

ترانه‌ای با عنوان «حیات طیبه» به خوانندگی «حامد محضرنیا» برای سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری ساخته شد.

تهیه‌کننده فیلم‌حسن روحانی مشخص شد

منوچهر شاهسواری تهیه‌کننده فیلم انتخاباتی «حسن روحانی» از ساخت فیلم‌ تلویزیونی این کاندیدا توسط یک گروه فیلم‌سازی خبر داد.

چادرها را درآورید تا استخدام شوید

خلاصه بعد از یکسال با تکمیل فرم استخدام نیرو در داروسازی مذکور مجددا برای مصاحبه حاضر شدم و جواب مسوول نیروی انسانی داروسازی این بود: “خانم ما عروسک استخدام می کنیم.”؟!

نظر رهبری درباره اذان موذن‌زاده اردبیلی

مقام معظم رهبری در یکی از بیانات‌شان اذان مؤذن‌زاده را «خوب» و اذانی «پُرحرارت» و «پُرمغز» معرفی کردند. ایشان می‌گویند: عیب اذان غلوش این است که آهسته گفته شده است؛ اذان استودیویى است؛ مثل این‌که براى خودش حدیث نفس کرده است.

امضای امام‌حسین(ع)بردعوتنامه یک نوجوان

این نوجوان هم مانند همه نوجوانان دیگری که وقتی یک شخصیت معروفی می بینند دوست دارند از او امضا بگیرند، تصمیم گرفت از امام حسین یک امضای یادگاری بگیرد.

رازی که بعد از رحلت آیت الله‌بهجت فاش شد

ایشان یک عمر تمام انرژی خود را صرف تحصیل انواع علوم کرده است. من بین سالهای ۵۰ و ۶۰ بود که حساب می‌کردم، دیدم ایشان در ۱۷ رشته فوق تخصص داشت و مسلط بود. آن موقع ظاهر ایشان سالم نشان می‌داد ولی باطن ایشان، همه نیروهایش مصرف شده بود.

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۶
کد خبر : 21355
بازدیدها: 201

پاسخی بگذارید »