دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس بنیاد تاریخ‌ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی در کرج:

امروز کشور به ابوذر و عمار نیاز دارد/برجام بی فرجام نمی تواند به نفع ملت باشد/اجازه ندهیم سازشکاران و فتنه‌ گران به‌ مجلس راه یابند

danesh دی ۱۶, ۱۳۹۴ ۰
امروز کشور به ابوذر و عمار نیاز دارد/برجام بی فرجام نمی تواند به نفع ملت باشد/اجازه ندهیم سازشکاران و فتنه‌ گران به‌ مجلس راه یابند

دانش روز: اجازه ندهیم کسانی که در خط امام (ره) و انقلاب نیستند و سازشکارند و در فتنه نقش داشته و سکوت کرده اند بار دیگر در میان مسئولین مملکتی جای پایی پیدا کنند.

به گزارش اختصاصی دانش روز رئیس بنیاد تاریخ‌ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی در مراسم یادبود شهادت آیت‌ الله نمر در مصلای کرج گفت: آیت الله شیخ نمر شهیدی است که جرمش پیروی از فاطمه (س)، علی (ع) و اسلام راستین و روشنگری و افشا گری بود البته از رژیم سفاک و صهیونیستی عربستان جز این توقع و انتظاری نبود. از روزیکه این رژیم منحوس و پلید در سرزمین حجاز به قدرت رسید چند ماموریت از سوی استعمار انگلیس بر عهده او قرار گرفت که نخست دفاع از رژیم صهیونیستی بود. بعد از جنگ اول جهانی زمانیکه قرار شد فلسطین در اشغال صهیونیست ها قرار گیرد استعمار انگلیس این حقیقت را می دانست که اگر این رژیم در این منطقه بدون داشتن گماشتگان و نگهبانانی تشکیل شود با یک حرکت مردمی در هم شکسته می شود و فرو می پاشد.

حجت‌ الاسلام و المسلمین سید حمید روحانی افزود: همزمان با تشکیل رژیم صهیونیستی تلاش شد که در اطراف سرزمین فلسطین گماشته هایی اعمال کنند، جنگ اول جهانی در سال ۱۲۹۲ شمسی شروع شد و در سال ۱۲۹۷ پایان یافت، در سال ۱۲۹۹ با کودتای سید ضیا زمینه به قدرت رسیدن رضا خان فراهم شد و در سال ۱۳۰۰ آتاتورک مصطفی کمال در ترکیه به قدرت رسید و در سال ۱۳۰۱ ملک عبدالله در اردن و ملک فیسل در عراق از سوی انگلستان به عنوان امیر السطان گماشته شدند. در سال ۱۳۰۳ بیابان گردان مزدور و سرسپرده انگلیس به نام خاندان سعودی در عربستان قدرت را به دست گرفتند.

وی اظهار داشت: در سال ۱۳۰۴ رضا خان در ایران تاج گذاری کرد و در سال ۱۳۰۵ امان الله خان در افغانستان به قدرت رسید و همه این افراد مهره ها و مزدورانی بودند که هدف آنها حفظ رژیم صهیونیستی بود، عبدالکریم قاسم نخستین رییس جمهور عراق که در سال ۱۳۰۷ شمسی کودتا کرد و رژیم پلید و دست نشانده ملک فیسل را سرنگون کرد در خاطرات خود آورده است زمانیکه برای نجات فلسطین در مقطعی که اشغال نشده بود حرکت کردیم و به تلاویو رسیدیم اما دستور از بغداد آمد که برگردیم چرا که شما وظیفه ای برای نجات فلسطین ندارید و افراطی گری کرده اید. عبدالکریم قاسم معتقد بود که اگر می خواهیم فلسطین را نجات دهیم باید صهیونیست ها را در کاخ های کشورهای عربی سرکوب کنیم سپس به عراق بازگشت و با کودتا رژیم پادشاهی عراق را سرنگون کرد.

این فعال سیاسی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی عربستان تا امروز ماموریت هایی را داشته است که تا امروز آنها را دنبال کرده است که نخست حفظ رژیم صهیونیستی بوده بدین معنا که هر جا این رژیم در خطر قرار گیرد عربستان به شیوه های مختلف به او کمک خواهد کرد، دومین ماموریت آل سعود بدنام کردن اسلام است  و این بدان معناست که بگونه ای اقدام کند تا اسلام را در میان کشورهای جهان بدنام کرده و دین را متحجر و عقب مانده نشان دهد. هنوز در کشور عربستان زنها حق رانندگی ندارند البته نه اینکه روی این موضوع تعصب داشته باشند چرا که بی غیرت ترین حکومت های دنیا هستند، ناموس و دین برای آنها مطرح نیست و هدف آنها بی آبرو کردن اسلام است.

وی همچنین گفت: فتاوایی که وهابی ها صادر می کنند تمسخر آمیز است و در واقع ماموریت سوم رژیم سعودی ایجاد تفرقه میان مسلمانان اعم از شیعه، سنی، وهابی، سلفی و .. است و هدف چهارم آنها این است تا با آزادیخواهان منطقه که سیاستی بر خلاف سیاست استکبار جهانی آمریکا، انگلیس و … مقابله کند. زمانیکه عبدالناصر در سال ۱۳۳۳ در مصر به قدرت رسید جهان عرب را در جهت مبارزه با فلسطین بسیج کرد و در واقع رژیم صهیونیستی از پشت خنجر زد و توطئه هایی را در پیش گرفت. زمانیکه در لبنان احساس کردند آزادیخواهان می خواهند پیروز شوند  عربستان اقدامات و توطئه هایی انجام داد و این کارشکنی تا به امروز در حدی بود که نمی گذارد ملت لبنان اتحاد داشته باشند و هر جاکه اتحادی می بیند با آن مقابله می کند.

روحانی افزود: زمانیکه رژیم شاه به عنوان یک گماشته ای در جهت منافع اسرائیل حرکت می کرد و اسناد آن موجود است، مقامات امنیتی سعودی،  ایران، ترکیه و رژیم صهیونیستی ماهیانه در تهران جلسه داشتند و با یکدیگر هماهنگ می کردند که چگونه فلسطینی ها را سرکوب کنند و با آزادیخواهان منطقه بجنگند تا زمانیکه انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید و از ابتدای این پیروزی رژیم سعودی با همه قدرت به توطئه پرداخت. تحریک مزدوران کردستان و تجزیه طلب کومله و … نخستین اقدام این رژیم بود که به آنها پول داده و آنها را به خونریزی وا داشته و در کودتای نوژه نقش داشتند و در واقع رژیم سعودی کینه ای دیرینه با حکومت عراق داشت که فیسل را سرنگون کرده بودند، اولین رییس جمهوری که به عربستان رفت و رژیم سعودی با او پیمان بست صدام بود.

وی خاطر نشان داشت: یک هفته پیش از آنکه صدام به ایران حمله کند سفری به عربستان داشت و ناظران سیاسی جهان تعجب کردند، و در طول جنگ ۸ ساله این رژیم پشت سر صدام بود و از وی در ابعاد تجهیزات و تبلیغات جهانی حمایت کرد و زمانیکه عراق نمی توانست نفت بفروشد رژیم سعودی از طرف آن نفت فروخت اما موفق نشد، در تحریک منافقین و در هر توطئه ای منطقه عربستان دستی بر صحنه داشت و از همه فاجعه آمیز تر زمان  بیداری اسلامی در تونس، لیبی، مصر و .. بود که آزادیخواهان به قیام برخاستند و بیداری اسلامی زمین منطقه را به لرزه درآورد.

روحانی تاکید کرد: تا دیروز آمریکا، انگلیس و دیگر جهانخواران دلخوش به این بودند که دولتهای گماشته شده در منطقه پس از جنگ جهانی می توانند رژیم صهیونیستی را محافظت کنند و از خطر حرکت کردمی حفظ کنند اما بیداری اسلامی نشان داد که این گماشته ها یکی پس از دیگری سرنگون می شوند و موج ایجاد شده دیر یا زود حاکمان دست نشانده بی اراده را در خود فرو خواهد برد و به دنبال آن رژیم صهیونیستی یک روزه نابود است. در این حال رژیم سعودی با تمام قدرت به صحنه آمد و منطقه را به حمام خون تبدیل کرد تا رژیم صهیونیستی نفس بکشد و از خطر نابودی نجات پیدا کند.

وی ادامه داد: بزرگترین جرم بشار اسد این بود که حاضر نشد با رژیم صهیونیستی پیمان ببندد و به عنوان یک گماشته در کنار مرز فلسطین اشغالی مردم را سرکوب کند تا نتواند علیه رژیم صهیونیستی مبارزه و حرکت کنند و در واقع به صف مقاومت پیوست و این رژیم در مقابل آنهمه مصیبت برای سوریه آفریدند و آن کشور را به ویرانه تبدیل کرده و زیربنای اقتصادی آن را نابود و آن را به حمام خون مبدل کردند که چرا این شخص حاضر نیست مدافع کیان صهیونیسم باشد و با جنایاتی که توسط گروه های مزدور و خون آشام پدید آوردند از سویی دیگر سعی کردند صهیونیست را از بیداری اسلامی نجات دهند و در جایی دیگر در صدد بی آبرویی و بدنام کردن اسلام بودند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحمید روحانی گفت: خطری که امروز جهان غرب را تهدید می کند تنها مرتبط با رژیم صهیونیستی نیست بلکه کارشناسان جهانی و ناظران سیاسی اذعان دارند و پیش بینی کرده اند که آینده جهان غرب از آن اسلام است و اسلام به شدت در میان غربی ها پیشرفت می کند و این مزدوران با آگاهی از این موضوع در ابتدا بن لادن ساختند تا اعلام کنند در مقابل امام (ره) شخصیتی مبارز و قهرمان است تا مردم را به سوی او بکشانند و مدتی نشان دادند که وی ضد آمریکا، صهیونیست و … است اما ماهیت وی برملا شد و دیدند که بی فایده است لذا گروهک های خون آشام اعم از القاعده، طالبان، النصره و سرانجام داعش را به صحنه آوردند تا کشورهای اسلامی را به جنگ داخلی با آتش اختلاف سرگرم سازند تا کشی نتواند به فکر نابودی رژیم صهیونیستی باشد و در مقابل اسلام را در جهان بدنام کنند تا به غرب بگویند غربی ها، شمایی که به اسلام علاقه مند شده اید اسلام اینگونه بوده  و دین خشنی است که قلب سرباز را شکافته و قلب وی را بیرون می کشد و به دندان می گیرد تا اسلام را از پیشرفت در جهان غرب بازدارند که البته بودجه آن را رژیم سعودی پرداخت خواهد کرد.

وی افزود: رژیم سعودی خطرناک ترین دشمن اسلام بوده و حتی از صهیونیست ها خطرناکتر است چرا که ماهیت صهیونیست برملاست اما این رژیم خون آشام و جنایتکار، ضد خدا، ضد دین و ضد شیعه و سنی تلاش خواهد کرد که اسلام را زیر سوال ببرد. چرا بیش از ۴۰۰ زائر مظلوم ما را در بیت الله الحرام قتل و عام کردند و به سرزمین وحی اهانت و بی حرمتی کردند به این دلیل که آنها مرگ بر آمریکا می گفتند و برای رژِیم سعودی این مهم قابل تحمل نبود. در سال گذشته به دو جوان زائر ما بی حرمتی کردند و در حج امسال و در فاجعه منا جنایت کردند و دشمنان قران هستند.

روحانی اظهار داشت: استکبار جهانی آل سعود را بر مرکز وحی مسلط کرده تا اجازه ندهند کنگره جهانی خطری برای استعمارگران به وجود آورد و اگر گماشته های حلقه به گوش استکبار جهانی نبودند و کنگره حج آزادانه تشکیل و همانگونه که امام (ره) پیام دادند عمل می شد کشور اسلامی می توانست استقلال و آمال و آرزوهای خود را بدست آورده و رژیم صهیونیستی در منطقه نمی توانست وجود داشته و آمریکا در منطقه یکه تاز باشد، شبانه روز بمب روی مردم مظلوم یمن می ریزند و کودک کشی، جنایت و خونریزی را انجام می دهند تا آزادیخواهان سر بلند نکنند و یمن به پایگاهی انقلابی مبدل نشود و منافع آمریکا و دیگر جهان خواران مورد خطر قرار نگیرد.

وی گفت: اگر می خواهیم از شر استکبار جهانی نجات پیدا کنم باید به حرف عبدالکریم قاسم برگردیم، امروز صهیونیست ها در مصر، عربستان و اردن و … لانه کرده اند و اگر ما نتوانیم سرزمین وحی را از شر دشمنان نجات دهیم چگونه امید داریم ملت های مسلمان را به حرکت درآورده و فلسطین را آزاد کنیم، مسئله فلسطین این نیست که ما می خواهیم از مردمان مسلمان دفاع کنیم. باید بدانیم که فلسطین توسط صهیونیست اشغال نشد که به مشتی شن داغ آنجا سرگرم باشند بلکه صهیونیست از زمانیکه بوی نفت به مشامش رسید در این فکر افتاد و زمانیکه عناصر تاجر پیشه دریافتند که منطقه پر از منابع نفت، گاز و … است به یادشان افتاد که فلسطین ارض موعود است و در واقع هدف آنها اشغال مناطق نفت خیز و با شعار از نیل تا فرات خواهد بود. زمانیکه در جنگ ۶ روزه سال ۴۶ بیت المقدس را اشغال کردند شعارشان این بود که قبله پیامبر اکرم (ص) را تصرف کردیم.

روحانی تصریح کرد: دشمنان منطقه تا امروز موفق نشده و در خاکریز اول مانده اند و اگر روزی بتوانند فلسطینی ها را شکست دهند درنگ نکرده و به کشورهای نفت خیز از جمله ایران هجوم خواهند برد. امروز اگر از فلسطین حمایت نکنیم باید منتظر باشیم که در مرزهای خود با صهیونیست ها مقابله کنیم. افسوس که راه امام (ره) و خط ایشان به درستی به کار بسته نمی شود و افرادی سازشکار، جاه طلب و قدرت طلب سعی می کنند به نحوی خط امام (ره) را زیر سوال ببرند و سر تسلیم فرود آورند، در این دو سه سال اخیر دائم به گوش ما خواندند که ما منزوی شدیم و دنیا ما را طرد کرده و ما باید با دنیا تعامل داشته باشیم و این نتیجه تعامل با دنیاست، از آن سو می بینیم که ملت ما را چقدر تحقیر کردند و دشمن اهانت کرده و اینها لبخند زده و کرنش کردند.

وی گفت: ملتی که ۳۶ سال با عزت، سربلندی و افتخار زندگی کرد و مقتدای آزادیخواهان جهان شد و مردم مظلوم در اقصی نقاط دنیا مانند نیجریه از ملت ایران و خط امام (ره)  الهام گرفتند و سعی کردند از عزت و سربلندی ایران استفاده کنند و این افراد کاری کردند که در این دو سال به ما اهانت ها شد و ملت ما تحقیر شد و هیچ چیز نصیب ما نشد و این برجام بی فرجام معلوم بود که نمی تواند به نفع ملت باشد و مقام معظم رهبری فرمودند: من بدبینم چرا که ایشان آمریکا را می شناسد و انسانی جریان شناس است و می دانست که استکبار جهانی و در راس آن شیطان بزرگ راضی نیست که حتی یک قطره آب از گلوی ملت پایین رود و به دنبال سوزاندن ریشه جمهوری اسلامی ایران بودند و زمانیکه وارد مذاکره شدند روشی که در پیش گرفتند تا مردم در صحنه نباشند و مردم را نامحرم دانسته و در جریان مسائل قرار ندادند معلوم بود که این پروژه و مذاکره به نفع مردم نمی تواند باشد.

روحانی ادامه داد: هر پروژه ای که ملت در آن نقشی نداشته باشد نمی تواند به سود مردم باشد و اگر در این برجام کوچکترین مسئله ای به نفع ملت ایران بود با بوق و کرنا گوش دنیا را کر می کردند، اینکه سعی می کنند مواد آن را از مردم پنهان کنند این مهم را مشخص خواهد کرد. آیا تعامل با دنیا این بود که در جده به زائران ما بی حرمتی شود؟ یا در منا عزیزان ما را پر پر کنند؟ و ذلتی که  از خود بروز دادند و اگر مقام معظم رهبری اولتیماتوم نمی دادند رژیم سعودی یک جنازه به ما تحویل نمی داد. با قتل و عام در منا وزیر خارجه ایران در نیویورک در صدد بود با وزیر خارجه عربستان ملاقات کند که وی اجازه این مهم را نداد و همچنین رییس جمهور ایران قصد ملاقات با پادشاه عربستان داشت که این نیز محقق نشد و به هیات ایرانی برای بازرسی در عربستان اجازه ندادند.

این فعال سیاسی تصریح کرد: جگر ما خون می شود که وزیر خارجه کشور پس از آنکه رژیم سعودی قطع رابطه می کند و دیپلمات های ما را بیرون می کند با جان کری وزیر خارجه آمریکا تماس گرفته و کسب تکلیف می کند و او نیز مماشات و لبخند دیپلماسی را پیشنهاد می دهد. اینکه وزیر خارجه ایران پای میز امیر کویت نشسته و زانو زده تا او را واسطه کند عربستان هیات ایران در فاجعه منا را بپذیرد ننگ و ترویج بی غیرتی و بی لیاقتی است و برای هر ایرانی مسلمان غیر قابل تحمل است. امام (ره) آن مرد با غیرت در سال ۱۳۴۳ عکسی را مشاهده کرد که شاه در آمریکا پای میز ریاست جمهور آمریکا یعنی جانسون ایستاده درحالیکه جانسون رو از شاه برداشته است امام پس از گذشت ۲۰ سال می گوید هنوز ضائقه من از این صحنه تلخ است که چرا یک ایرانی آنقدر ذلیل باشد در مقابل میز بیگانه و همچون بچه ای مکتبی بایستد.

وی گفت: امروز در نظام جمهوری اسلامی در نظامی که قدرت، عزت و اقتدار و اختراعات و اکتشافات خود را در زمینه صنعتی، تکنولوژی، نظامی، پزشکی و … به دنیا نشان داده است چنین بی لیاقتی و بی غیرتی از یک وزیر خارجه سر زده و انسان را متاسف می کند. در طول ۳۶ هیچگاه اینگونه بر ما نتاخته اند، پول ما را بلوکه کرده اند و بابت اتباع کشته شده آمریکا در هر جای دنیا غرامت می خواهند، اما ما چه کار می کنیم؟ فرانسه خون آلوده به ایدز وارد ایران کرد و طبق آمار چند روز گذشته از هر ۸۰۰ نفر ایرانی یک نفر مبتلا به ایدز است و وزیر خارجه فرانسه به ایران می آید و نه از وی غرامت گرفته می شود و نه حتی یک عذرخواهی خشک و خالی می طلبند و اگر این اتفاق در ایران سر زده می شد چه اتفاقی می افتاد؟ ما خون برای یکی از کشورهای اروپایی فرستاده بودیم تا روز قیامت هر کسی آن کسالت را پیدا می کرد از ما غرامت می گرفتند و تا ما عذرخواهی نکرده بودیم ما را به کشور خود راه نمی دادند.

روحانی افزود: دولت آلمان سلاح های شیمیایی و میکروبی به صدام داد و عزیزان ما را به بیماری های شیمایی مبتلا کردند اما زمانیکه به ایران آمدند ریاست جمهور ما گفت: از گذشته ها باید گذشت و اصلا نباید حرفی درباره آن زد!. آیا این است نتیجه تعامل؟ از خط امام جدا شدند و راه امام (ره) را سعی کردند فراموش کنند و این است که باید اینگونه ذلیل باشند. مایه تاسف است ملتی که این همه جان داد و فدا کاری کرد باید گرفتار چنین سازش کارانی شود که این همه مصیبت بر سر کشور بیاورند.  ما باید چشمان خود را باز کرده و در انتخابات آینده توجه داشته باشیم چرا که مقام معظم رهبری فرمودند: هوشیار باشد چرا که امروز آمریکا چشم طمع به این انتخابات دارد و درصدد است با اقداماتی سازشکاران رای بیاورند و فردای انتخابات معلوم نیست چه بلایی بر سر کشور می آورند.

وی خاطر نشان داشت: آمریکا سازش کاران را با برجام در مشت خود گرفته تا آخرین رمق ما را از ما بگیرند اما کور خواندند این ملت بیدار و رهبر آگاه و خدایی چنان تو دهنی به آنها خواهند زد که نتوانند علیه ایران حرکتی کنند. امام (ره) بیش از ربع قرن گذشته ماهیت رژیم سعودی را شناخت و آنها را نالایق برای کلید داری کعبه در جهت میزبانی سربازان خانه خدا اعلام کرد و جز تامین خواسته های آمریکا و اسرائیل و تقدیم منافع کشورشان به آنان  کاری از دستشان بر نمی آید و حکومت آل سعود این وهابی های بی خبر از خدا به سان خنجر بر قلب مسلمانان فرود آمده و آل سعود برای تصدی امور حج لیاقت نداشته و علما و رشنفکران باید چاره ای بیاندیشند و اگر آنگاه که زائران ما را قتل و عام می کردند سازشکاران ما ۱۴ روز سر سفره ملک عبدالله ننشسته بودند امروز اینگونه نمی شد.

روحانی ادامه داد: برخی ادعا دارند یار امام (ره) هستند و این عنوان را یدک می کشند اما بدانند که اگر یار امام بودند ایشان مجبور نبودند که جام زهر سر بکشند و با همین روش به امام خون جگر دادند و سپس با دشمن اسلام و ملت ایران ۱۴ روز نشست و برخاست کردند چیزی که در عرف بین الملل دیده نشده و امروز در تلاشند پیمانی دوباره ببندند و کار به جایی رسید کسانی که امروز از کلام مقام معظم رهبری سواستفاده کردند رای حق الناس است آیا حق الناس نبود که بخاطر خوش رقصی در مقابل رژیم سعودی گفتید که بشار اسد از بمب شیمیایی و میکروبی علیه ملتش استفاده کرده است اما سازمان ملل اعلام کرد کار داعش بوده است. بخاطر اینکه  رژیمی بدتر از اسرائیل را از خود خشنود کنند به ریاست جمهوری که جرمش ایستادن در خط مقاومت است به وی تهمت زدند.

وی گفت: زمانیکه انسان از مسیر خدا دور شد و شهوت مقام او را کور و کر کرد نتیجه آن می شود که به رهبری و امام (ره) پشت می کند و خدا نکند که نتیجه آن تکذیب آیات الهی باشد، ما امروز در انتخابات مسئولیت سنگینی بر عهده داریم و اجازه ندهیم کسانی که در خط امام (ره) و انقلاب نیستند و سازشکارند و در فتنه نقش داشته و سکوت کرده اند بار دیگر در میان مسئولین مملکتی جای پایی پیدا کنند. امروز شورای نگهبان اعلام کرد بعضی از کسانی که در انتخابات کاندید شده اند شرابخوار و قمار بازند تا به سبب شلوغ کردن فضای انتخابات و گیج کردن شورای نگهبان  آنها نتوانند به درستی بررسی کنند و نفوذی ها جا باز کرده و وارد مسئولیت شوند.

این فعال سیاسی تاکید کرد: امیدواریم که به برکت خون شهدا و امام شهدا کشور از خطرهای گوناگون نجات پیدا کند و حتما اینگونه خواهد شد چرا که انقلاب اسلامی ایران ریشه در اسلام دارد و آنچه که امام (ره) فرمودند برگرفته از قران بود. توطئه ها وجود دارد و رهبر معظم انقلاب ایستاده و تنهاست، امروز بسیجیان و حزب‌ اللهی‌ ها کجا هستند؟ مگر مقام معظم رهبری اعلام نکرد که فکت شیت را منتشر کنید ما با کسی پنهان نداریم. چرا به دولتمردان نامه ننوشتید که چرا نظر مقام معظم رهبری نادیده می گیرید؟ امروز با کمال گستاخی دستورات رهبر معظم انقلاب را زیر پا می گذارند و ایشان تنها هستند.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی در خاتمه خاطر نشان داشت: امروز ابوذرها باید در کشور فریاد زده و منتظر نمانند که علی سخن گفته و به دنبال آن روند. امروز به ابوذر و عمار نیاز داریم تا در مقابل این توطئه‌ ها قد علم کنند و نیاز داریم که ملت ایران با بصیرت در کنار رهبری بایستند و در انتخابات به بهترین نحو به وظایف اسلامی و انسانی خود عمل کرده و اجازه ندهند که بیگانگان و سازشکاران به اسم تعامل با دنیا و انتخابات سرنوشت کشور و آرمان های امام (ره) و خط ولایت را دستخوش اغراض شوم و جاه طلبانه خود قرار دهند. 

چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۰
کد خبر : 160012
بازدیدها: 980

پاسخی بگذارید »