چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امروز نخستین جلسه کابینه دولت تدبیر و امید

danesheroz1 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
امروز نخستین جلسه کابینه دولت تدبیر و امید

دانش روز: نخستین جلسه کابینه دولت یازدهم با حضور وزیران جدید دولت تدبیر و امید امروز با حضور ˝حسن روحانی˝رییس جمهور در پاستور برگزار می شود

به گزارش دانش روز،  پس از برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف رییس دولت یازدهم از ۱۳ مرداد به بعد دو جلسه هیات دولت به ریاست وی با اعضای کابینه دولت دهم برگزار شده بود.

جلسه امروز نخستین جلسه کابینه یازدهم پس از کسب رای اعتماد ۱۵ تن از ۱۸ وزیر پیشنهادی رییس جمهور در ۲۴ مرداد از مجلس شورای اسلامی است.

در نخستین جلسه هیات دولت تدبیر و امید با حضور وزیران جدید، وزیران سه وزارتخانه آموزش و پرورش، علوم، تحقیقات و فنآوری و ورزش و جوانان به دلیل کسب نکردن رای اعتماد مجلس حضور نخواهند داشت و به جز وزارتخانه آموزش و پرورش که هنوز سرپرست برای آن تعیین نشده، برای دو وزارتخانه دیگر سرپرستان آنها که دیروز تعیین شدند، شرکت می کنند.

حسن روحانی رییس جمهور در مراسم روز تحلیف خود در روز یکشنبه ۱۳ مرداد ماه وزیران پیشنهادی خود را به نمایندگان معرفی کرده بود.

فعالیت رسمی اعضای کابینه دولت یازدهم از صبح دیروز(شنبه) در وزارتخانه‌های مربوطه رسما آغاز شد. ۱۵ وزیری که شامگاه پنجشنبه از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفته بودند، از صبح روز شنبه در وزارتخانه های مربوطه حاضر شده و کار خود را در راستای اجرای برنامه ها و اهداف دولت تدبیر و امید و خدمت رسانی به مردم آغاز کردند.

منبع: پانا

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۵
کد خبر : 51444
بازدیدها: 409

پاسخی بگذارید »