جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روز قدس روز آزادي فلسطين:

ملت غیور ایران امروز قدس تو را می خواند …

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
ملت غیور ایران امروز قدس تو را می خواند …

دانش روز: امروز روز قدس، روزی است که عزم آزادگان جهان برای رهایی قدس عزیز طلوعی دوباره می یابد و مردم حق طلب جهان یکپارچه فریاد رسای خود را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به گوش جهانیان می‏رسانند

به گزارش دانش روز، ای قدس ای اسطوره صبر و پایداری ! بدان که تو تنها نیستی ؛ ما با تو خواهیم بود ؛ ما با تو خواهیم ماند ؛ حتی اگر هیچ سنگی در سرزمین فلسطین باقی نماند، از ستارگان آسمان سنگ می ‌سازیم و به پنجره‌ آرامش صهیونیستهای جنایتکار می کوبیم.
حلقوم ها را می توانند برید ، اما فریادها را هرگز! ، ما با حلقوم های بریده فریاد می زنیم و تو ای فلسطین! ای سرزمین پرچم ‌های نیمه برافراشته! زیتون هایت را با خون مان شکوفا و استوار نگه خواهیم داشت.
ای قدس بدان که سرانجام، روزی دشمنان صهیونیست تو به زانو درخواهند آمد و پرچم هایت برافراشته خواهند گشت ، در آن روز ، زمین به وارثان واقعی اش وانهاده خواهد شد،آنگاه صلح برای فرزندان تو دیگر رؤیا نخواهد بود،آن روز، دیگر هیچ پرنده ا‌ی بر بلندای گنبد مسجد الاقصی به جرم پریدن ترور نخواهد شد،آن روز، آزادی، حتی برای پرندگان شکسته بال نیز قابل درک خواهد بود.
آن روز خیابان های تو میزبان تابوت هیچ شهیدی نخواهد بود ، آن روز، هرگز، هیچ کودکی از کودکان تو با صدای بمب و انفجار از خواب بیدار نخواهد شد ، آن روز، هیچ مادری از نانوایی به جای نان با تکه های بدن کودک مقتولش به خانه برنخواهد گشت،آن روز، سنگ ها فقط آرایش کوهستان خواهند بود و گلوله دیگر به جرگه ‌ی کلمات نامفهوم خواهد پیوست.
آن روز، پرندگان مرگ، آسایش آسمانت را نخواهند ربود ، آن روز ایدئولوژی صهیونیزم، برای همیشه در گورستان متروک تاریخ، مدفون خواهد شد و باستان شناسان و تاریخ نگاران، نشان بنیانگذاران صهیونیزم را از مرزبانان و دروازه داران جهنم خواهند گرفت و آن روز، بدون شک، روز تحقق این تعهد تخلف ناپذیر الهی – ان الارض یرثها عبادی الصالحون- خواهد بود.
امروز روز آرمانها و اهداف مقدس امت مسلمان است،روزی که فریاد های مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل و ندای مظلومیت کودکان و زنان و مردان فلسطینی در سراسر جهان طنین انداز خواهد شد.
روز قدس به عنوان میراث ماندگار امام راحل با گستردگی هرچه تمامتر در ایران اسلامی نیز برگزار و همچون گذشته ، ملت سلحشور و حق طلب ایران اسلامی تا ساعتی دیگر همپای دیگر آزادگان و دوستداران فلسطین در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد تا اقتدار و وحدت خود را به جهانیان نشان دهند.

 

منبع:ایرنا

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۱
کد خبر : 45369
بازدیدها: 319

پاسخی بگذارید »