سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شهردار کرج در حاشیه راهپیمایی:

امروز روز وحدت مسلمانان و عدالت خواهی فلسطینیان

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
امروز روز وحدت مسلمانان و عدالت خواهی فلسطینیان

دانش روز: شهردار کرج گفت: روز جهانی قدس روز به نمایش کشیدن وحدت مسلمانان جهان و روز فریاد عدالت خواهی فلسطینیان است

 به گزارش دانش روز، سید علی آقازاده ضمن ابراز خرسندی از حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس همراه و همگام با مردم شهر کرج، از تلاش این مجموعه برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد و گفت: با تلاش ستاد برگزاری روز قدس در کرج تمهیدات لازم در طی مسیر و … اندیشیده شده بود و سیمای شهری نیز کاملا حال و هوای روز قدس را به خود گرفته است.

وی روز قدس را روز وحدت مسلمانان و فریاد عدالت خواهی فلسطینیان دانست و افزود: امروز همه قدرتها و ابرقدرتها دست به دست یکدیگر داده اند که نگذارند فلسطینی‌های مسلمان به هدفشان برسند.

 آقازاده با بیان اینکه دنیا مظلومیت فلسطین را به نظاره نشسته است، عنوان کرد: آنها به خوبی می دانند وارثان فلسطین مسلمانانی هستند که از وطنشان به اجبار رانده شده اند.

این مسئول با تاکید بر لزوم مشارکت پررنگ در این روز بیان کرد: حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس سال ها است که وعده گاه وحدت مسلمانان جهان برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین است و در این برهه نیز بار دیگر با درایت و هوشمندی مردم شاهد حضوری پررنگ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هستیم.

مدیر روابط عمومی و امور بین المللی شهرداری کرج نیز در حاشیه برپایی مراسم روز جهانی قدس در کرج اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری همگام با سایر نهادها از جمله شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با ایجاد فضاسازی محیطی در سطح مناطق ۱۲ گانه و فردیس و محمدشهر با نصب بنرها ساعت و مسیر راهپیمایی را اعلام کرده و مردم نیز به حضور ترغیب شدند.

علیرضا پیغمبر دوست افزود: امسال با تغییر مسیر راهپیمایی اطلاع رسانی اهتمام بیشتری می خواست، و در این راستا اطلاع رسانی یکپارچه صورت گرفت و نکته ای که امروز همه راهپیمایان می توانند به آن اذعان کنند، انتخاب مسیری در خور با اطلاع رسانی مناسب بود.

وی همچنین یادآور شد: در دست راهپیمایان پرچم های کشور های گوناگون است، که کار توزیع آن را شهرداری برعهده داشته است، شهرداری همچنین به کلیه دستگاهها برای نصب بنرها، ببیلبوردها و اطلاع رسانی در حد توان خود کمک کرده است.

پیغمبردوست تاکید کرد: وظیفه همه است امروز تلاش کنیم وظیفه دینی خود را به نحو احسن به انجام برسانیم.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۵
کد خبر : 45477
بازدیدها: 143

پاسخی بگذارید »