شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امروز خیابانهای نظرآباد شاهد حضور چشمگیر مردم

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
امروز خیابانهای نظرآباد شاهد حضور چشمگیر مردم

دانش روز: مردم نظرآباد با حضور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، نمایشی خلل ناپذیر از اتحاد و همبستگی را به تصویر کشیدند

به گزارش دانش روز، امروز هزاران نفراز مردم همیشه در صحنه شهرستان نظرآباد با  حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر اتحاد و همبستگی خلل ناپذیر تمام مردم آزادیخواه جهان را به تصویر کشیدند.

تصویری یکپارچه از وحدت که با نظاره آن، هر بی خبری درمی یابد باید شمشیررا غلاف کند زیرا امروز روز اتحاد و همبستگی است. روزی که دشمن متوجه شد حامیان عدالت خواهی در سراسر جهان رو به افزایش است و چاره ای جز تسلیم در برابر خواست به حق آنان ندارد.

مسیر راهپیمایی در نظرآباد که از مسجد غدیریه این شهر آغاز شد با عبور از خیابان امام خمینی (ره)، خیابان انقلاب و میدان سپاه و تجمع در مصلای نماز جمعه این شهرستان با سکوهی هر چه تمام تر برگزار شد.

خیابان امام خمینی (ره) و خیابان انقلاب امروز صحنه حماسه سازی مردم همیشه در صحنه نظرآباد بود و در و دیوار این خیابان به خود بالید که نظاره گر شور حضور دوباره مردم بود.

امروز و از ساعات اولیه آغاز مراسم راهپیمائی مرد و زن، کوچک و بزرگ و پیر و جوان از هر گوشه و کنار شهر نظرآباد و بخش های مختلف تنکمان، نجم آباد و احمدآباد با اشتیاق و مصمم به سمت میدان سپاه آمدند تا در کنار هم و دوش به دوش یکدیگر قدرت و اتحاد مسمانان را به نمایش بگذارند.

همچنین شعارهای “مرگ بر اسرائیل”، “با اتحاد ملت فلسطین، آزاد گردد قبله مسلمین”، “شعار روزه داران، آزادی اسرائیل” و… امروز بارها و بارها توسط راهپیمایان با صدای رسا طنین انداز شد.
امروز مسئولان شهر نیز در کنار مردم فریاد استکبارستیزی و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

ابراهیم کسائیان فرماندار نظرآباد  در خصوص میزان حضور مردم در راهپیمائی گفت: مردم نظرآباد همواره در صحنه های سیاسی و عبادی و حماسی حضوری گسترده داشته و همیشه در دفاع از مظلومان و همدردی با مسلمانان ثابت قدم بوده اند.

وی افزود: امروز حضور مردم در راهپیمائی هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی گسترده تر شده و مردم با عزم و اراده دوچندانی در راهپیمائی شرکت کرده اند.

کسائیان اظهار داشت: حضور گسترده مردم بی شک مهر بطلانی خواهد بود بر توطئه ها و دسیسه های دشمن و مردم امروز با حضوشان فریاد زدند که زن و مرد مسلمان در اقصی نقاط این جهان خاکی در دفاع از اسلام، بیدار و همیشه در صحنه اند.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۷
کد خبر : 45620
بازدیدها: 246

پاسخی بگذارید »