یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امدادرسانی به ۴۶۰۰ بیمار و مصدوم در استان البرز

danesheroz2 خرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
امدادرسانی به ۴۶۰۰ بیمار و مصدوم در استان البرز

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت­های پزشکی استان البرز از امدادرسانی به به ۴ هزار و ۶۰۰ مصدوم و بیمار در استان البرز طی ماه گذشته خبر داد

به گزارش گروه بهداشت و درمان دانش روز، آرش رحمتی  اظهار داشت: پرسنل مرکز مدیریت حوادث و فوریت­های پزشکی  البرز اردیبهشت ماه امسال با انجام بیش از ۴۷۵۵ ماموریت به مصدومین و بیماران  خدمات پیش بیمارستانی ارائه کردند.

IMG17462675

وی با اشاره به اینکه کارشناسان این مرکز در اردیبهشت ماه ۹۲ با حضور بربالین۴۵۹۹ بیمار ومصدوم به آنها خدمات رسانی کردند، اضافه کرد: همچنین در این مدت ۸۱ هزار و ۲۴۴ تماس تلفنی با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ البرز  برقرار شده است که منجر به ۳۷ هزار و ۳۷۲ مورد مشاوره درمانی شده است.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز ادامه داد: بر اساس این گزارش از این تعداد، ۳۶۵۰ ماموریت غیر تصادفی و ۹۴۹ مورد ماموریت تصادفی بوده است.

رحمتی تصریح کرد: متاسفانه در مدت زمان یاد شد از کل تعداد تماسهای انجام گرفته با  ۱۱۵، ۴۷% آن یعنی ۳۸۱۸۴  تماس مربوط به مزاحمان تلفنی بوده است.

وی توصیه کرد: از همه هموطنان تقاضا دارم  در جهت احترام به همنوعان خود و ایجاد شرایط امداد رسانی هرچه بهتر به احاد مردم از ایجاد مزاحمت تلفنی برای خطوط ۱۱۵ خودداری کنند.

منبع: مهر

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۵
کد خبر : 20380
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »