شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ترک اعتراض‌آمیز خانه کشتی:

امتناع فرنگی‌ کاران از حضور در مسابقات جهانی

danesheroz1 شهریور ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
امتناع فرنگی‌ کاران از حضور در مسابقات جهانی

دانش روز: اعضای تیم ملی کشتی فرنگی ایران در شرایطی که کمتر از یک هفته به آغاز رقابت‎های جهانی باقی مانده، با اعلام انصراف از حضور در این پیکارها، محل اردو و تمرینات خود در خانه کشتی را ترک کردند. دلیل ملی‌پوشان فرنگی برای چنین اقدامی تبعیضی است که مسئولان فدراسیون بین آنها و اعضای تیم ملی کشتی آزاد قائل شده‌اند

به گزارش دانش روز، برخی از فرنگی‌ کاران تیم ملی ایران ضمن گلایه از تبعیض مسئولان فدراسیون کشتی بین آنها با آزادکاران اعزامی به مسابقات جهانی، اعلام کردند که تا روشن شدن تکلیف‌ شان و پاسخگویی متولیان از سفر به مجارستان خودداری خواهند کرد.

 اعتراض اعضای تیم ملی کشتی فرنگی به این موضوع است که مسئولان فدراسیون کشتی که به تازگی اقدام به جذب اسپانسر برای تامین هزینه‌های لازم کرده‌اند، بخش بیشتر بودجه دریافتی از این راه را برای تیم کشتی آزاد هزینه کرده‌اند و بخش کمتری را به این تیم (کشتی فرنگی) و آماده‎سازی آن اختصاص داده‌اند.

 در همین راستا اردونشینان تیم ملی کشتی فرنگی طی تماس‌های مکرر با حجت الله خطیب، سرپرست فدراسیون کشتی خواستار رسیدگی به موضوع و پاسخگویی بودند اما در این راه ناموفق بودند و به نتیجه مطلوبی نرسیدند و در نهایت هم فرنگی کاران با خاموش شدن گوشی همراه خطیب مواجه شدند.

 همین مسئله باعث شد تا فرنگی‌کاران امروز شنبه و در فاصله یک هفته مانده تا آغاز مسابقات قهرمانی جهان اعلام به انصراف از این رقابت‌ها کنند. آنها در حالی تهدید به کناره‌گیری از حضور در مسابقات جهانی کردند که مشغول جمع آوری وسایل خود و ترک خانه کشتی بودند.

 مسابقات کشتی قهرمانی جهان طی روزهای ۲۴ تا ۳۱ شهریورماه در بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

منبع:مهر

شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۴
کد خبر : 60115
بازدیدها: 152

پاسخی بگذارید »