جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پيام تسليت فرماندار شهرستان کرج به مناسبت سالروز ارتحال بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي(ره)

امام راحل ودیعه‏ ى خدا در نزد ما، حجت خدا بر ما و نشانه‏ ى عظمت الهى بود

28 danesheroz خرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
امام راحل ودیعه‏ ى خدا در نزد ما، حجت خدا بر ما و نشانه‏ ى عظمت الهى بود

دانش روز: مهدی ایران نژاد فرماندار شهرستان کرج در پیامی سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) را تسلیت گفت

به گزارش دانش روز ، مهدی ایران نژاد معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج طی پیامی بیست و چهارمین سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

در بخشی از این پیام امده است: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، احیاگر اسلام ناب محمدی، قافله سالار خونین پانزده خرداد، سلسله جنبان انقلاب اسلامی و موسس حکومت دین مدار و مردم سالار بود، اما همچنان یاد او و اندیشه های رهایی بخش امام خمینی (ره) چنان بر دل و جان‌های آزادگان جهان و همه مسلمانان دنیا حکومت می‌کند که هر چه زمان می‌گذرد، عمق و ژرفای بیشتری می‌یابد.

 امام راحل ودیعه‏ ى خدا در نزد ما، حجت خدا بر ما و نشانه‏ ى عظمت الهى بود. و هم او بود که پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز درآورد، ملت ایران را از اسارت بیگانگان نجات داد و به آنان غرور و شخصیت و خودباوری بخشید و امید را در دلهای ملل تحت ستم جهان زنده کرد.

در ادامه پیام امده است: زندگی حضرت امام در همه ابعاد  سیاسی، اجتماعی و دینی به عنوان الگو و سرآمد شخصیتهای معاصر خویش و درس آموز مجاهدان راه حق و حقیقت بوده و پیروان مکتب آن امام عزیز  هیچگاه اخلاص در عمل و رهبری مدبرانه آن هدایتگر عظیم را از یاد نخواهند برد.

همچنین در بخش پایانی این پیام می‌خوانیم: فرا رسیدن سالگرد حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت عرض نموده، امید است همگان با استعانت از ذات اقدس الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در خدمت‌گزاری و نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره موفق و مؤید باشند .

منبع : روابط عمومی فرمانداری کرج

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۳
کد خبر : 23481
بازدیدها: 204

پاسخی بگذارید »