سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج: فتنه جویی هدف آمریکا و صهیونیست

danesheroz1 شهریور ۱, ۱۳۹۲ ۰
امام جمعه کرج: فتنه جویی هدف آمریکا و صهیونیست

دانش روز: نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با تاکید براینکه خون ریزی های سوریه، مصر و لبنان توسط عوامل آمریکا و رژیم صهیونیستی انجام می شود، گفت: هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه فتنه جویی و ضربه زدن به مسلمانان است

  به گزارش دانش روز،  حجت الاسلام و المسلمین محسن کازرونی درخطبه های این هفته نماز جمعه کرج با اشاره به جنایت اخیر کشورهای غربی بویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه خاورمیانه بیان کرد: عوامل رژیم صهیونیستی و آمریکا در کشورهای مصر ، سوریه و لبنان با کشتن مسلمانان به زعم خود به دنبال برقراری آرامش و ایجاد کمربند امینتی برای صهیونیستها هستند.

وی همچنین با اشاره به ادعاهای رسانه های غربی و عربی در خصوص استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی علیه تروریستها گفت: ارتش سوریه در مقابل تروریستها در قدرت به سر می برد و نیازی به استفاده از سلاح شیمیایی ندارد .

وی با اشاره به حضور بازرسان سازمان ملل از مدتها پیش درسوریه گفت: طرح این ادعا که ارتش سوریه درکشور خود از سلاح شیمیایی استفاده کند،با عقل منافات ندارد.

** دولت جدید باید روزنه های فساد را ببندد

امام جمعه کرج در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به شروع بکار دولت جدید گفت: توقع مردم از دولت آقای روحانی مبارزه با فساد است و این دولت باید روزنه های فساد را ببندد.

عضو خبرگان رهبری با تاکید بر حل مشکلات مردم به عنوان یکی از وظایف مهم دولت اظهار کرد: دولت وظیفه دارد با ارایه و انجام برنامه های کوتاه مدت (ضربتی) و بلند مدت مشکلات مردم را حل کند.

وی همچنین با اشاره به آغاز هفته دولت گفت: بنا برتوصیه و فرمایش مقام معظم رهبری، همه باید با دولت همکاری کنند و اگر کسی با دولت همکاری نکند خلاف شرع انجام داده است.

کازرونی نقد منصفانه را حق همه دانست و تاکید کرد: باید دولت کار خود را شروع کند و اگر ایرادی داشت پس از آن، ایراد گرفت و نمی شود از اول و آغاز به کار دولت از آن ایراد گرفت.

وی تفرقه در درون حاکمیت را به ضرر مردم و مملکت دانست و افزود: همه مسئولان باید با همدلی و تلاش مشکلات مردم و مملکت را حل کنند و از نزاع و تفرقه به دور باشند.

** مومنان تجلی خدا بر روی زمین هستند

امام جمعه کرج در بخش دیگری از سخنان خود یاد خدا را آرامش دلها دانست و بیان داشت: انسان باید خدا را محور تمام تلاشهایش قرار دهد و یاد خدا همواره در فکر و اعمال او باشد.

وی با اشاره به روایتی از امام صادق (ع) در خصوص ذکر خدا گفت: کسی که ذکر خدا را زیاد بگوید جای او در بهشت است.

منبع:ایرنا

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۶
کد خبر : 53358
بازدیدها: 173

پاسخی بگذارید »