چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج گفت:مسئولان باید در امر آموزش در فضای حوزه و دانشگاه به کیفیت و کمیت آموزش ها توجه بیشتری کنند.

danesheroz1 مهر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
امام جمعه کرج گفت:مسئولان باید در امر آموزش در فضای حوزه و دانشگاه به کیفیت و کمیت آموزش ها توجه بیشتری کنند.

دانش روز:امام جمعه کرج گفت:مسئولان باید در امر آموزش در فضای حوزه و دانشگاه به کیفیت و کمیت آموزش ها توجه بیشتری کنند

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام والمسلمین ‌سید محمد مهدی حسینی همدانی درخطبه های این هفته نماز جمعه کرج هفته نیروی انتظامی را به پرسنل تلاشگر این نیرو تبریک گفت و اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی در تمام عرصه ها از جمله فتا، ‌سایبری، رعایت حقوق شهروندی و حفظ نظم درجامعه و جاده ها به مردم خدمت می کنند.

حسینی همدانی با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی مسوولیت خطیر حفظ نظم و آرامش جامعه را برعهده دارندافزود: در کنار نیروهای انتظامی بیش از ۶۰ هزار پلیس یار جوان فعالیت می کنند که نباید نقش آنان در حفظ نظم وامنیت نادیده گرفته شود.

نماینده ولی فقیه دراستان البرز ‌در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷ بیان داشت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ، بیداری اسلامی به عنوان چشمه خروشان الهی،جهانی شده و سرآغازی برای بیداری ملتهای جهان قرار گرفت.

حسینی همدانی اظهار کرد:اگر بیداری اسلامی دردنیا به نتیجه برسد و جامعه بزرگ اسلامی تشکیل شود ،‌اسرائیل غاصب و صهیونیسم از بین خواهد رفت.

نماینده ولی فقیه در استان البرزگفت: با توجه به مشکلات اقتصادی جهان غرب ،آمریکا به لحاظ اقتصادی دچار چالش جدی شده است.

خطیب نمازجمعه کرج خاطرنشان کرد: بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری درخصوص توجه به علم و پیشرفت و فناوری درکشوربایدسرلوحه کاری مسوولان و برنامه ریزان درعرصه علم و فناوری کشور قرار گیرد.

وی بیان کرد: مسئولان باید در امر آموزش در فضای حوزه و دانشگاه به کیفیت و کمیت آموزش ها توجه بیشتری کنند ونباید فرصت ها از دست برود.

حسینی همدانی با تاکید براینکه تحقیق و ‌پژوهش ها باید متناسب با نیاز کشور دردانشگاه ها انجام شود گفت: نتیجه این امر به پیشرفت و تولید علم مطلوب در جامعه می انجامد.

منبع: هادیان البرز

جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۳
کد خبر : 66378
بازدیدها: 116

پاسخی بگذارید »