چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج:ملت ایران در ۲۲ بهمن فریاد همدلی را به گوش جهانیان می رسانند

danesheroz بهمن ۲۰, ۱۳۹۱ ۰

هادیان البرز:حجت الاسلام کازرونی گفت:مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سردادن فریاد مرگ بر آمریکا بار دیگر وحدت و همدلی خود را در برابر دشمنان به نمایش گذاشته ورعشه ای بر دل دشمنان بیاندازند

 

کرج-«هادیان البرز» نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه این هفته  با تبریک ایام الله دهه فجر با اشاره به عوامل اساسی در پیروزی ملت ایران بر رژیم طاغوت افزود:اراده خداوند متعال ، وحدت و همراهی مردم و رهبری خردمندانه امام راحل (ره ) سه عامل اساسی در پیروزی ملت ایران بر رژیم طاغوت بود.

حجت الاسلام کازرونی نقش امام و رهبری را در پیروزی این انقلاب غیرقابل انکار دانست و اظهار کرد: هدایت و رهبری ایشان در پیروزی انقلاب بی بدیل بوده است.

امام جمعه کرج گفت: تدابیر حق تعالی تحت تاثیر رفتار و کارهای حاکمان هم تغییر می کند و اگر خاکمان ظلم کنند خداوند نیز اعجازی از قدرتهای خود را نشان می دهد.

کازرونی ادامه داد: در آن زمان هیچکس فکر نمی کرد که انقلاب اسلامی پیروز شود، اما رژیم طاغوت که عنوان ژاندارمی منطقه را یدک می کشید با وجود داشتن سلاحهای پیشرفته در مقابل خواست خداوند و مردم ایران تاب نیاورد و شکست خورد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ادعای جدید مقامات آمریکایی مبنی بر مذاکره با جمهوری اسلامی ایران گفت:مقام معظم رهبری با فصاحت پاسخ دادند که شما اسلحه گرفتید و می گویید بیایید مذاکره کنیم!آمریکا چگونه می تواند در مقابل ما اسلحه بگیرد و ادعا کند که خواهان مذاکره با ما است.

امام جمعه کرج به تذکرات رهبر معظم انقلاب اشاره کرده و گفت: مقام معظم رهبری در این خصوص تند و تیز فرمودند هرکس اختلافات را به جامعه بکشاند خائن است.

اتحاد باید از سوی مسئولان آغاز و به مردم ختم شود

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: حوادث اخیر خون بر دل همه کرده است و این بداخلاقی ها باید کنار گذاشته شود.در شرایط فعلی فقط اتحاد را می طلبد این اتحاد باید از سوی مسئولان آغاز و به مردم ختم شود.

امام جمعه کرج تصریح کرد: چند سال پیش هم یادآور شدم  بد اخلاقی ها کشوررا به فساد می کشاند و بی اخلاقی ها  بر سر پست و منصب و کسب قدرت نباید از سوی مسئولان موجبات فساد را ایجاد کند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج  خواست:مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سردادن فریاد مرگ بر آمریکا بار دیگر وحدت و همدلی خود را در برابر دشمنان به نمایش می گذارند.

 

جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۶
کد خبر : 6237
بازدیدها: 185

پاسخی بگذارید »