پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج:حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ،موجب یاس و نا امیدی دشمنان اسلام می شود

danesheroz بهمن ۱۳, ۱۳۹۱ ۰

هادیان البرز:حجت الاسلام والمسلمین کازرونی گفت:حضور متحد و میلیونی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ،بار دیگر موجب یاس و نا امیدی دشمنان اسلام می شود

به گزارش «هادیان البرز» از کرج ،حجت الاسلام والمسلمین  کازرونی امام جمعه کرج ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان کرج ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت:مردم  ولایت مدار ایران به رغم برخی مشکلات اقتصادی با تمام توان، میدان دار صحنه ها هستند و با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال حماسه دیگری خلق خواهند کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:حضور متحد و میلیونی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ،بار دیگر موجب یاس و نا امیدی دشمنان اسلام می شود.

امام جمعه کرج  افزود:این انقلاب برای ملت ایران استقلال و شکوفایی استعدادها را به ارمغان آورد.

امام جمعه کرج گفت: امروز شکوفایی استعدادها ، بروزخلاقیت ها و پیشرفت های علمی و فرهنگی مردم مسلمان ایران، جهانیان را متحیر کرده است.

وی اظهار کرد: دمیدن روح مشارکت و همدلی در بین مردم و ایجاد مردم سالاری دینی از برکات پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران است.

خطیب نماز جمعه کرج تاکیدکرد:مخالفان دولت سوریه باید در این شرایط حساس دست از برادرکشی بردارند و از طریق مسالمت آمیز اختلافات را حل وفصل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین کازرونی با اشاره به اینکه اکنون رژیم صهیونیستی و برخی سران مرتجع عرب با حمایت از تروریست ها در کشتار بیش از ۶۰ هزار نفر از مردم سوریه سهیم هستند تصریح کرد: امروز دولت سوریه به عنوان حامی حماس و حزب الله لبنان در محور مقاومت علیه صهیونیست ها قرار دارد و کسانیکه اکنون به آشوبگری ها در سوریه دامن می زنند در مسیر سیاست های صهیونیست ها گام برمی دارند.

جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۸
کد خبر : 5638
بازدیدها: 179

پاسخی بگذارید »