شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه چهارباغ: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی تحمل رشد و پیشرفت ملت ایران را ندارند

danesheroz1 مهر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
امام جمعه چهارباغ: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی تحمل رشد و پیشرفت ملت ایران را ندارند

دانش روز: امام جمعه بخش چهار باغ گفت: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی تحمل رشد و پیشرفت ملت ایران را ندارند و به هرشکل ممکن برای انزوای این ملت به توطئه ها و خبرپراکنی روی آورده اند

به گزارش دانش روز، امام جمعه بخش چهار باغ گفت: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی تحمل رشد و پیشرفت ملت ایران را ندارند و به هرشکل ممکن برای انزوای این ملت به توطئه ها و خبرپراکنی روی آورده اند.

حجت الاسلام قادرمحمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه چهار باغ هفته نیروی انتظامی را به سرپوشان ناجا تبریک گفت و اظهار داشت: به یقین نیروى انتظامى جمهوری اسلامی ایران به مثابه یکى از نهادهاى مهم و بنیادین اجتماعى و امنیتى داراى وظائف و مأموریت‏هاى خطیرى در فرایند تأمین امنیت پایدار و همه‏جانبه و مراقبت از آن است.

وی افزود:پلیس، امروز مظهر و نهاد عدالت و مبارزه با ظلم، قانون‏گریزى و تجاوز به حقوق دیگران است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با محکوم کردن اقدام یکه شبکه خبرپراکنی وابسته به استکبار جهانی علیه ملت ایران گفت: تحریف تاریخ بیانگر ضعف سردرگمی سردمداران غرب است.

حجت الاسلام محمدی افزود: تهیه برنامه های توهین آمیز و تحریف تاریخ ایران توسط برخی شبکه های خبرپراکنی غرب نه تنها خللی در اراده پولادین ملت ایران ایجاد نمی کند بلکه ضعف و انزوای دشمنان اسلام را آشکارخواهد کرد.

امام جمعه بخش چهار باغ گفت: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی تحمل رشد و پیشرفت ملت ایران را ندارند و به هرشکل ممکن برای انزوای این ملت به توطئه ها و خبرپراکنی روی آورده اند.

وی در ادمه با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در هفته گذشته عنوان داشت: رهبر معظم انقلاب از دولت آمریکا به ‏عنوان دولتى؛
– غیر قابل اعتماد؛
– خود برتربین؛
– غیرمنطقى؛
– عهدشکن؛
– سخت در پنجه تصرف و اقتدار شبکه صهیونیسم بین‏ المللى یاد کرده وافزودند:((دولت آمریکا)) به‏ خاطر رعایت خواسته‏ ها و منافع نامشروع شبکه‏ ى صهیونیستى بین ‏المللى مجبورند با رژیم غاصب و جعلى اشغال ‏کننده‏ ى فلسطین مماشات کنند، در مقابل او نرمش نشان بدهند؛ اسمش را مى ‏گذارند منافع آمریکا، در حالى‏که به‏ کلّى منافع ملّى آمریکا با آنچه امروز این‏ها در حمایت از آن رژیم جعلى انجام مى‏دهند، منافات دارد؛ از همه ‏ى دنیا دولت ایالات متّحده‏ ى آمریکا باج مى‏ گیرد و به رژیم جعلى صهیونیستى باج مى‏دهد.

خطیب جمعه چهارباغ در ادامه تصریح کرد: با توجه به موضع‏گیرى غیرعقلائى، مستکبرانه و غیرمنطقى غرب به سرکردگى آمریکا علیه ملت ایران، ملت بیدار، هوشیار و شجاع ایران به هیچ ,وجه حاضر به دست‏کشیدن از آرمان‏ها، اهداف و ارزش‏هاى والاى انقلاب اسلامى خود نبوده و حاضر به معامله و مذاکره بر سر منافع ملى، عزت و غیرت خود نیست و با نفى هرگونه باج‏ دهى و باج‏خواهى و به ‏هیچ قیمتى از اهداف متعالى خود دست برنمى‏ دارد و دستان پلید و طمع‏کار حسودان این انقلاب را که به هر بهانه ‏اى به این سرزمین و منافع آن دراز شود، با قوت، قدرت و قاطعیت هرچه تمام‏تر قطع خواهد کرد.

1_43 2_34

منبع: هادیان البرز

جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۲
کد خبر : 66388
بازدیدها: 148

پاسخی بگذارید »