یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه نظرآباد: مهار تورم و گرانی ازمهمترین خواسته های مردم از مسئولان است

danesheroz1 آذر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
امام جمعه نظرآباد: مهار تورم و گرانی ازمهمترین خواسته های مردم از مسئولان است

دانش روز: امام جمعه شهرستان نظرآباد گفت: مردم از مسئولان انتظار دارند که مطالبات و نیازهای آنها را دراسرع وقت بررسی کرده و در مهار تورم و گرانی و کاهش هزینه ها قدم بردارند

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام  علی اکبر وثوقی  در خطبه های این هفته نماز جمعه نظرآباد با اشاره به فرا رسیدن ۲۷ آذرماه سالروز شهادت دکتر مفتح و روزوحدت حوزه و دانشگاه اظهارداشت: امروز برای ناکام کردن تحریم های دشمنان به همکاری و همفکری بیشتر حوزه ودانشگاه نیازاست.

وی وحدت و انسجام حوزه و دانشگاه در پیشبرد اهداف والای نظام اسلامی را موثر دانست و افزود: دشمنان اسلام پیش از پیروزی انقلاب ،اقدامات گسترده ای برای ایجاد تفرقه بین حوزه ودانشگاه انجام دادند که به نتیجه نرسیدند.

حجت الاسلام  وثوقی  تصریح کرد: وحدت بین حوزه و دانشگاه با وجود انسانهای متفکر،عالم ، دانشمند و متدین مستحکم تر خواهدشد وخروجی کار این دو نهاد به تربیت انسانهای عالم و خدامحورمی انجامد.

وی دربخش دیگری از سخنانش تاکیدکرد:مسوولان در رده های مختلف اداری و اجرایی باید به مطالبات مردم توجه بیشتری کنند و مردم از مسوولان انتظار دارند که مطالبات و نیازهای آنها را دراسرع وقت بررسی کنند.

خطیب جمعه نظرآباد خاطرنشان کرد:مردم ولی نعمتان نظام اسلامی هستند و در تمام صحنه ها پشتیبانی خود را از مسوولان اعلام کرده اند.

منبع: هادیان البرز

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۹
کد خبر : 79924
بازدیدها: 140

پاسخی بگذارید »