سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج: آمریکا درصدد متوقف کردن بیداری اسلامی در جهان

danesheroz1 شهریور ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
امام جمعه کرج: آمریکا درصدد متوقف کردن بیداری اسلامی در جهان

دانش روز: نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: سردمداران کاخ سفید برای جلوگیری و متوقف کردن خیزش و بیداری اسلامی در خاورمیانه و جهان تلاش می کنند.

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام والمسلمینمحسن کازرونی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج افزود: بیداری اسلامی، جریان عظیم اعتقادی است که هیچ قدرتی نمی تواند جلو دار آن باشد.
وی با اشاره حوادث کشور مصر گفت:رهبران انقلابی و مردم این کشور اسلامی اگر وحدت بین خود را حفظ می کردند دچار مشکلات عدیده نمی شدند.
امام جمعه کرج اظهار کرد: امروز برخی سران انقلابی مصر در دام آمریکا و رژیم صهیونیستی گرفتار شده اند و این امر بر مشکلات افزوده است.
خطیب جمعه کرج با اشاره به تهدیدهای آمریکا علیه کشور سوریه گفت:تدابیر خردمندانه مقام معظم رهبری و تلاش های دیپلماسی کشورمان در پیشگیری از جنگ دیگر در منطقه تاثیر گذار بوده است.
وی اظهار کرد: بستر سازی برای بازدید کارشناسان آژانس بین المللی انرژی هسته ای از انبار های شیمیایی سوریه، اقدامی درجهت خنثی سازی
توطئه های آمریکایی است.
خطیب جمعه کرج گفت: اگر جنگ دیگری در منطقه خاورمیانه رخ دهد میلیون ها انسان کشته و آواره می شوندلذا پیشگیری از چنین حادثه ای توسط اندیشمندان جهان ضروری است.
وی در بخش دیگری از سخنانش بر تقویت وحدت و انسجام ملی در کشور تاکید کرد و افزود: امروز اقوام مختلف ایرانی در سایه وحدت و همدلی درکنار یکدیگر زندگی می کنند که این امر رشد وترقی کشور را به دنبال داشته است.
وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه استان البرز گفت: سه هزار طلبه در حوزه های علمیه این استان مشغول به تحصیل شدند.

منبع:ایرنا

جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۳
کد خبر : 59869
بازدیدها: 227

پاسخی بگذارید »