شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه فردیس: ایجاد روابط سیاسی با آمریکا یک اشتباه راهبردی است

danesheroz1 مهر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
امام جمعه فردیس: ایجاد روابط سیاسی با آمریکا یک اشتباه راهبردی است

دانش روز:امام جمعه فردیس گفت:نشان دادن آمریکا به عنوان منجی در حالی که دولت‌مردان رژیم آمریکا به دلیل مشکلات جدی اقتصادی و مالی در بحرانی‌ترین وضع در تاریخ آمریکا قرار گرفته‌اند اشتباه است

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی درخطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان فردیس اظهار داشت:رهبر معظم انقلاب بارها تاکید فرمودند که آمریکا غیرقابل اعتماد است.

وی اضافه کرد: آمریکایی‌ها در مذاکره محدود ثابت کردند در ادعای دوستی با مردم ایران و آرزوی برقراری روابط دیپلماسی صداقت ندارند و دروغ بودن ادعای آنها برای دنیا روشن شد.

خطیب جمعه فردیس ادامه داد: سخنان اخیر رهبر فرزانه و حکیم انقلاب زنگ هشداری بود برای همه کسانی که خیال می‌کنند آمریکا از مواضع خصمانه خود نسبت به مردم ایران دست برداشته، در حالی که رژیم آمریکا در چند هفته اخیر با بزرگنمایی مشکلات اقتصادی کشور، عامل اصلی حضور ایران به پای میز مذاکره را مشکلات اقتصادی و موثر دانستن تحریم‌ها اعلام کرده است.

وی اضافه کرد: نشان دادن آمریکا به عنوان منجی در حالی که دولت‌مردان رژیم آمریکا به دلیل مشکلات جدی اقتصادی و مالی در بحرانی‌ترین وضع در تاریخ آمریکا قرار گرفته‌اند اشتباه است.

خطیب جمعه فردیس در ادامه با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: آسایش امروز مردم مرهون تلاش های شبانه روزی و بی وقفه پلیس است.

وی تصریح کرد: تلاش های بی وقفه نیروی انتظامی بسیاری از توطئه های دشمنان اسلام را ناکام کرده است.

امام جمعه فردیس همچنین با اشاره به فرا رسیدن عید بزرگ قربان نیز گفت: عید قربان، عید رهایی از نفس و قید و بندهای دنیوی است و تسلیم در برابر امر و فرمان الهی است.
حجت الاسلام ایمانی ادامه داد: حضرت ابراهیم خلیل (ع) و حضرت اسماعیل (ع) با تسلیم شدن در برابر فرمان خداوند از آزمون بزرگی سربلند و پیروز بیرون آمدند و عید قربان برای همیشه در تاریخ ثبت شد.
وی همچنین، شهادت امام باقر (ع) را تسلیت گفت و افزود: امام باقر (ع) به شکافنده علوم معروف بروده و سرآمد همه دانشمندان و علمای روزگاز محسوب می شده است.

منبع: هادیان البرز

جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۴
کد خبر : 66391
بازدیدها: 239

پاسخی بگذارید »