یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه شهرستان کرج: شهید مدرس الگوی مناسبی برای نمایندگان مجلس

danesheroz آذر ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

نماز سیاسی و عبادی جمعه این شهرستان امروز نیز با حضور گسترده اقشار مختلف مردمی و مسئولان ارشد کرج برگزار شد. حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی در خطبه‌های دوم نماز ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوی الهی اظهار داشت: پس از انقلاب اسلامی، امام امت (ره) تاکید فرمودند که همه امور باید به دست مردم [&hellip

نماز سیاسی و عبادی جمعه این شهرستان امروز نیز با حضور گسترده اقشار مختلف مردمی و مسئولان ارشد کرج برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی در خطبه‌های دوم نماز ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوی الهی اظهار داشت: پس از انقلاب اسلامی، امام امت (ره) تاکید فرمودند که همه امور باید به دست مردم و با رای و نظر آنها بر اساس تعالیم دینی انجام شود.

وی افزود: ایشان درباره مجلس نیز تاکید فرمودند که مجلس در راس امور است،‌ لذا باید افرادی وارد خانه ملت شوند که از سلامت فکری و توان و تخصص و بالاخره باورهای عمیق دینی برخوردار باشند.

خطیب جمعه شهرستان کرج تاکید کرد: یک مجلس قوی می‌تواند بازوی قدرتمندی برای رفع مشکلات کشور باشد،‌ به شرط آنکه قانون مصوب نمایندگان از کار کارشناسی مناسب برخوردار بوده و نظارت جدی بر اعمال آن وجود داشته باشد.

کازرونی تاکید کرد: اختلاف نظر میان قوای مختلف امری طبیعی است،‌ اما همه باید بدانیم هدف تعالی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و رسیدن به قله‌های پیشرفت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن روز دانشجو گفت: دانشجویان ایرانی خوشبختانه آگاه، متعهد،‌ ولایی و با بصیرت هستند و در امور مختلف به عنوان حامی نظام و انقلاب اقدامات موثری انجام داده‌اند.

کازرونی در پایان تاکید کرد: نسل جوان و دانشجویان ایرانی همواره پیرو ولایت بوده‌اند و نظرات آنها در مسائل مختلف باید مورد بررسی و اجرا قرار گیرد.

یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۶
کد خبر : 56
بازدیدها: 355

پاسخی بگذارید »