جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه جدید کرج در اولین خطبه نماز جمعه:

امام جمعه به گروهی خاص تعلق ندارد

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
امام جمعه به گروهی خاص تعلق ندارد

دانش روز: نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه جدید کرج در اولین خطبه نماز جمعه خود در این کلانشهر تاکید کرد: امام جمعه برای آحاد مردم است و به گروهی خاص تعلق ندارد

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام ˈ سید محمد مهدی حسینی همدانیˈ در ادامه خطبه افزود: مهمترین سیاست نماز جمعه و امام جمعه تزریق روحیه وحدت و تلاش برای مایوس نکردن مردم است .

وی خاطرنشان کرد: امام جمعه باید زبان گویای مردم باشد و فرمایشات مقام معظم رهبری را برای آنان تبیین و تفسیر کند .

حسینی همدانی اظهار داشت: تلاش برای رشد دینی و ارتقای دانش اسلامی مردم از دیگر موضوعات مهمی است که دراین راستا باید مورد توجه امامان جمعه قرار گیرد.

امام جمعه کرج با تایید سخنرانی اخیر رییس جمهوری کشورمان در اجلاس عمومی سازمان ملل گفت: این سخنرانی بسیارعالی بود و در آن از مواضع مردم و جمهوری اسلامی ایران به خوبی دفاع شد.

وی اضافه کرد: همه باید توجه داشته باشیم که دشمن زیرک ، برنامه ریز و خستگی ناپذیر است و اگر غفلت کنیم ضربه ای خواهیم خورد که جبران ناپذیر خواهد بود.

حسینی همدانی ادامه داد: ملت ایران همواره در مقابل تمامیت خواهی آمریکا ایستاده و اگر رفتار دولتمردان آمریکایی طوری نباشد که در عمل اطمینان افکار عمومی مردم ایران را جلب کند آنچه که حاکم بر روابط این دوکشور خواهد بود ˈفریاد مرگ بر آمریکاˈ است.

منبع:ایرنا

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۹
کد خبر : 64598
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »