یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش

الکترونیکی شدن تمام مکاتبات آموزش و پرورش تا پایان شهریور۹۲/حذف کاغذ از سیستم اداری تعلیم و تربیت

danesheroz اسفند ۲۷, ۱۳۹۱ ۰
الکترونیکی شدن تمام مکاتبات آموزش و پرورش تا پایان شهریور۹۲/حذف کاغذ از سیستم اداری تعلیم و تربیت

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش از حذف شدن کاغذ در سیستم اداری آموزش و پرورش تا پایان شهریورماه سال ۹۲ خبر داد

یوسف نوری  در پاسخ به این پرسش که وزارت آموزش و پرورش چه زمانی فعالیت‌های خود را به صورت Paper Less یا بدون استفاده از کاغذ انجام خواهد داد؟ گفت: به جز مکان‌هایی که خط ارتباطی وجود ندارد، سایر نقاط تا پایان شهریور ماه سال ۹۲ خدمات خود را به این روش ارائه خواهند داد.
وی در پاسخ به این پرسش که فرایند حذف کاغذ بر چه بخش هایی بی اثر است، گفت: کتاب، معلم، مدرسه و تخته سیاه به عنوان عواملی که در یادگیری مؤثر است، مانند قبل استفاده خواهند شد.
نوری افزود: در این روش اتوماسیون مدارس در دو بخش تعریف خواهد شد که یک بخش آن گردش محتوا و دیگری اتوماسیون مدرسه در جهت مکاتبات اداری است.
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: به طور کلی مکاتبات اداری وزارت آموزش و پرورش تا پایان شهریور ماه سال ۹۲ الکترونیکی خواهد شد. البته پایلوت این طرح در استان های تهران و کردستان در حال انجام است و بعد از سراسری شدن با نام اتوماسیون اداری شناخته می شود.

یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۵:۵۵
کد خبر : 9985
بازدیدها: 241

پاسخی بگذارید »