سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

الفبای حماسه

الفبای حماسه آفرینی در دفتر خاطرات البرز به رشته تحریر درآمد

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
الفبای حماسه آفرینی در دفتر خاطرات البرز به رشته تحریر درآمد

دانش روز: سه حوزه انتخابیه و ۶ شعبه اخذ رای توسط استاندار البرز و هیئت همراه وی بازدید شد

 به گزارش دانش روز ، خلق حماسه سیاسی در استان البرز در حالی با قوت و قدرت در حال انجام است که هنوز بسیاری از شعب اخذ رای با حجم زیادی از مراجعه کنندگان برای انتخاب نامزدهای مورد نظرشان مواجه هستند.
این استقبال بی نظیر مردم از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری و چهارمین انتخابات شورهای اسلامی شهر و روستا در شرایطی انجام می گیرد که به نظر می رسد با توجه به این حجم عظیم مراجعه کنندگان، با درخواست های مکرر تعرفه رای در استان البرز مواجه شویم.
در بازدیدی که استاندار البرز از حوزه های انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد، کرج و شعب اخذ رای در شهر کرج صورت داد، اصغر عربیان حضور باشکوه شهروندان در این انتخابات را بی نظیر خواند. وی که به همراه فرماندار کرج از این شعب بازدید کرد، روال رای گیری در مناطق بازدید شده و دیگر شعبات اخذ رای استان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: خلق حماسه سیاسی توسط البرزنشینان امسال رنگ و بویی متفاوت از همه حماسه سازی های سال های اخیر دارد.
عربیان با حضور در شعب گوناگون رای گیری، با رای دهندگان به صورت رو در رو گفتگو کرد و دلایل آنان برای این حماسه سازی را جویا شد که از این جمله اطاعت محض مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بود.
افزایش قدرت ملت ایران و نماینده منتخب آنان در برابر دشمن و استکبار از دیگر دلایلی بود که شهروندان البرزی را پای شعب اخذ رای کشیده بود.
به گفته شهروندان همچنین حضور نامزدهایی از طیف های مختلف در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری، تنوع قابل توجهی را برای انتخاب به همراه آورده که سبب شده است افراد با رغبت و شور و شوق فراوان در صحنه انتخابات حضور یابند. شعبه های کلاک و مسجد جامع کرج از دیگر نقاطی بودند که استاندار البرز و هیئت همراه وی با حضور و سرکشی به آنها وضعیت رای گیری در این شعبات را رصد کرد.
حضور جانبازان، رای اولی ها، پیرزنان، پیرمردان و اقشار مختلف مردم در این شعب رای از جمله نکات برجسته ای بود که توجه همه رسانه ها و حاضرین را به خود جلب می کرد.
عربیان با بیان اینکه تمدید زمان رای گیری با توجه به حضور گسترده مردم نشان دهنده شعور و بلوغ بالای سیاسی مردم است، خاطرنشان کرد: الفبای حماسه سازی به معنای حقیقی امروز توسط البرزنشینان به رشته تحریر درآمد و در دفتر خاطرات ایران کوچک، سرزمین اقوام و گویش های گوناگون جاودانه شد.
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۸
کد خبر : 27190
بازدیدها: 184

پاسخی بگذارید »