شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

الزام شرکت سرایداران مدارس در کلاس‌ های ایمنی

danesheroz1 آبان ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
الزام شرکت سرایداران مدارس در کلاس‌ های ایمنی

دانش روز: رئیس مرکز برنامه‌ ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش با بیان اینکه ۲۱۰ هزار معلم تا پایان شهریور، ۶۰ درصد آموزش‌ های ضمن خدمت را گذراندند، گفت: ۴۰ درصد باقیمانده این آموزش‌ها نیز تا پایان آذرماه انجام می‌شود

به گزارش دانش روز، اسدالله اسدی‌ گرمارودی، رئیس مرکز برنامه‌ ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شد که از ابتدای اردیبهشت امسال مدرسانی برای آموزش ضمن خدمت معلمان تربیت شوند.

13920326000306_PhotoA

وی افزود: در تابستان امسال  ۵ هزار مدرس از سطح استان‌ها به صورت متمرکز آموزش‌های لازم را گذراندند تا به ۲۱۰ هزار معلم این آموزش‌ها را انتقال دهند.

اسدی‌ گرمارودی عنوان کرد: در سال‌های گذشته آموزش‌های ضمن خدمت برای پایه‌های اول، دوم و ششم  ابتدایی انجام شده و ۱۰ گروه تخصصی نیز برای این پایه‌ها تشکیل شده است که تمهیدات و مقدمات آن نیز به خوبی صورت گرفت.

وی اضافه کرد: بر اساس دستورالعمل مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش، خواهران و برادران مدرس باید ۶۰ درصد آموزش‌های لازم را تا پایان شهریور به معلمان بدهند و ۴۰ درصد باقیمانده این آموزش‌ها نیز تا پایان آذر ماه انجام می‌شود.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش‌ با بیان اینکه منظور از ۶۰ درصد آموزش‌ها تا پایان شهریور یعنی آموزش دروس تا بهمن ماه برای معلمان ارائه شده است، گفت: ۴۰ درصد آموزش‌های باقیمانده نیز تا پایان آذر ماه به معلمان داده می‌شود تا با تشکیل کارگروه‌، بین معلمان در خصوص روش‌های تدریس تعامل ایجاد شود.

* آموزش ایمنی ویژه تمام مسئولان مدارس با اولویت سرایداران 

اسدی‌ گرمارودی در خصوص آموزش‌های ایمنی برای مسئولان مدارس و سرایداران بیان داشت: از سال ۸۸ تا سال گذشته با توجه به الزام بودن این آموزش‌ها در بدو انتصاب و استخدام، این آموزش‌ها ارائه شده است و بر اساس بخشنامه‌ای نیز اعلام شده است در صورتی که تاکنون تمام مسئولان مدارس با اولویت سرایداران، این آموزش‌ها را ندیده‌اند، قبل از سرد شدن هوا باید در این کلاس‌ها شرکت کرده و آموزش‌های لازم را بگذرانند.

وی ادامه داد: از هفته گذشته ارزیابی از تشکیل این کلاس‌ها در سطح کشور آغاز شده و در حال انجام است که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توان به سایت مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش مراجعه کرد.

جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۸
کد خبر : 72709
بازدیدها: 357

پاسخی بگذارید »