پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

البرز ‌میزبان زائران‌ استان‌های آذربایجان غربی، شرقی، زنجان، همدان و گیلان است‌

28 danesheroz خرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
البرز ‌میزبان زائران‌ استان‌های آذربایجان غربی، شرقی، زنجان، همدان و گیلان است‌

معاون عمرانی استاندار البرز گفت: با نزدیک شدن به برگزاری سالگرد ارتحال امام (ره) اقدامات لازم برای ارائه خدمات به زائران حرم امام (ره) در البرز انجام شد

به گزارش دانش روز ، کاوه حدادپور ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام (ره) افزود: تمهیدات لازم برای اینکه بتوانیم خدمات لازم را به زائران حرم مطهر امام در این استان ارائه کنیم فراهم شده است.

وی ادامه داد: با توجه به این که بیش از ۴۰ هزار نفر زائر از برخی استان‌های کشور به منظور حضور در حرم مطهر به این استان سفر می‌کنند لذا تمامی اقدامات لازم به منظور ارائه خدمات به آنان اندیشیده شده است.

این مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: تولید یخ بهداشتی و نظارت بر طبخ غذا در سالگرد ارتحال امام (ره) نیز توسط استان البرز انجام می‌شود.

حدادپور گفت: در این راستا و براساس تمهیدات اندیشیده شده عرضه یخ بهداشتی و بسته‌بندی شده به زائران مرقد مطهر یکی از برنامه‌های پیش بینی شده در این ایام می‌باشد.

حدادپور ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده نظارت بر محل تهیه یخ‌های بهداشتی برای کل مراسم ستاد ارتحال امام ره به صورت کشوری بر عهده استان البرز می‌باشد.

وی تأکید کرد: در این راستا همچنین پیش‌بینی‌های لازم برای اعزام تیم‌های کارشناسی و بررسی موارد بهداشتی و غیره… نیز در باره صورت گرفته است.

به گفته حدادپور استان البرز امسال میزبان زائرانی از استان‌های آذربایجان غربی، شرقی، زنجان، همدان و گیلان است.

وی ارائه خدمات درمانی و کلینیکی زائران نیز در تمام محل‌های استقرار و اسکان، حضور کارشناسان امداد و نجات، بهداشت و درمان استان البرز به منظور ارائه امورات ابتدایی و سرپایی زائران از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد است.

 

منبع : فارس

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۷
کد خبر : 20581
بازدیدها: 177

پاسخی بگذارید »