پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل ورزش و جوانان البرز:

البرز هفتمین استان مدال‌آور کشور است

28 danesheroz خرداد ۸, ۱۳۹۲ ۰
البرز هفتمین استان مدال‌آور کشور است

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز گفت: این استان از نظر تعداد مدال‌های کسب شده در رده هفتم کشوری قرار دارد

به گزارش دانش روز ، علیرضا جوانمردی اظهار داشت : با پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار مهمی نصیب کشورمان شده است که یکی از مهمترین این موفقیت‌ها در حوزه ورزشی است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه ما در کشور از نظر نیروی انسانی و جوان دارای پتانسیل‌ها و توانمندی‌های بسیاری هستیم و با برنامه‌ریزی صحیح حرف‌های بسیاری در حوزه ورزش در جهان خواهیم داشت.

*توزیع عادلانه امکانات ورزشی اولویت اول دولت بود

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز افزود: پس از انقلاب اسلامی ورزش ایران پیشرفت‌های قابل توجه بسیاری داشت و این امر در طول دولت‌های نهم و دهم با جدیت بیشتری پیگیری شد.

جوانمردی افزود: توسعه ورزش در طول سال‌های اخیر هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی ملموس و قابل توجه است و در آخرین دوره برگزاری المپیک بیشترین مدال در طول تاریخ ایران کسب شد که این امر ثمره تلاش‌های انجام شده در چند سال اخیر است.

وی درباره ورزش استان البرز نیز گفت: اگر چه البرز از نظر تقسیمات سیاسی به تازگی تشکیل شده و بسیاری از کارها از جمله تشکیل هیئت‌های ورزشی استانی نوپا است، اما توانمندی‌های استان البرز به اندازه‌ای است در همین مدت پیشرفت‌های خوبی حاصل کردیم.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز افزود: هم اکنون از نظر تعداد مدال‌های کسب شده،‌ استان البرز در رتبه هفتم کشوری قرار دارد و این رتبه با تلاش بیشتر در سال‌های آینده به طور قطع ارتقا خواهد یافت.

جوانمردی  افزود: تعداد ورزشکاران، مربیان و به طور کلی جامعه ورزشی استان نیز با در نظر گرفتن میانگین جمعیتی استان مطلوب بوده و با افزایش امکانات ورزشی در آینده ورزش استان البرز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

وی اظهار داشت: خوشبختانه طی سال‌های اخیر توزیع عادلانه امکانات ورزشی یکی از اهداف و اولویت‌های مهم دولت به شمار می‌آمد و همین امر موجب شد که امکانات ورزشی به جای تمرکز در چند شهرستان بزرگ به ویژه مراکز استان‌ها در تمام کشور به صورت عادلانه توزیع شود.

جوانمردی در پایان گفت: نتیجه این تلاش‌ها به طور قطع در سال‌های آینده بیشتر ملموس خواهد بود و استان البرز نیز با تمهیدات فراهم شده می‌تواند به عنوان یکی از قطب‌های اصلی ورزش کشور حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

 

منبع : فارس

چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۶
کد خبر : 22165
بازدیدها: 167

پاسخی بگذارید »