شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برای نخستین بار:

البرز میزبان مسابقات تکواندو پومسه قهرمانی کشور

danesheroz1 مرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
البرز میزبان مسابقات تکواندو پومسه قهرمانی کشور

دانش روز: مسابقات تکواندو پومسه قهرمانی کشور برای اولین بار به میزبانی استان البرز، در حال برگزاری است

به گزارش دانش روز، محمد نوذری رئیس هیات تکواندو استان در حاشیه برگزاری هشتمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی پومسه کشور، بیان کرد: این مسابقات در تمامی رده های سنی باحضور ورزشکاران از ۲۵ استان کشور، برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری دوره قبل مسابقات در استان اصفهان، تصریح کرد: طی برگزاری مسابقات پومسه در سال گذشته، پومسه کاران البرزی در بخش بانوان حائز مقام قهرمانی و در بخش آقایان به مقام سوم دست یافتند که امیدوارم در این مسابقات بتوانند از امتیاز میزبانی استفاده کنند.
این مسئول با تاکید بر وجود ظرفیت و پتانسیل بالا در استان البرز، عنوان کرد: این استان تاکنون موفق به کسب ۳۱ مدال طلا، نقره و برنز جهانی، آسیایی و دانشجویی و ۱۵۰ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی در بخش مبارزه شده است که این تعداد مدال، رکورد کم نظیری است.
نوذری کسب موفقیت های ورزشی در رشته تکواندو استان را مدیون زحمات مربیان این رشته دانست و تاکید کرد: ما در این مسابقات از افراد توانمندی استفاده کرده ایم که تاکنون توانسته اند به موفقیت های قابل توجهی دست یابند.
رییس هیأت تکواندو استان البرز افزود: ۳۲۸ مربی در سطح استان فعالیت دارند که ۱۵۸ نفر از آنها بانوان و ۱۷۰ نفر دیگر را نیز آقایان تشکیل می دهند.
وی ادامه داد: بیش از ۱۳هزار تکواندو کار سازمان یافته در استان البرز در حال فعالیت هستند، تعداد باشگاه های فعال در این استان نیز بیش از ۲۰۰ باشگاه است.

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۴
کد خبر : 52709
بازدیدها: 472

پاسخی بگذارید »