جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

البرز میزبان جشنواره فیلم و عکس زیست محیطی کشور

danesheroz1 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
البرز میزبان جشنواره فیلم و عکس زیست محیطی کشور

دانش روز: مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت: این استان میزبانی جشنواره فیلم و عکس با موضوع محیط زیست منطقه یک کشوری را بر عهده گرفت

به گزارش دانش روز، ˈحسن پسندیدهˈ  افزود: دومین جشنواره محیط زیست در آموزه های رضوی منطقه یک کشور با مشارکت استانهای گیلان، تهران ، مازندران، مرکزی، قم و قزوین و به میزبانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری در شهرستان کرج برگزار می شود.

وی اظهار کرد: این جشنواره همزمان با دهه کرامت و با هدف جلب توجه و تفکر مردم ، علاقه مندان و دوستداران محیط زیست به ویژه صاحب نظران و هنرمندان و با محوریت بررسی اثرات بهره مندی سیره و معارف حضرت ثامن الحجج در اصلاح رفتارهای محیط زیستی آحاد جامعه برگزار می شود.

پسندیده که دبیری برگزاری دومین جشنواره محیط زیست در منطقه یک کشور را برعهده دارد، افزود: موضوعات اصلی این جشنواره فیلم و عکس و موضوع فرعی وبلاگ نویسی است که علاقمندان به محیط زیست و عکاسان استانهای منطقه یک کشوری می توانند آثار مربوط به هفت استان مذکور را حداکثر تا تاریخ ۳۱ مردادماه سالجاری به این اداره کل و یا ادارات محیط زیست شهرستانهای استان البرز ارسال کنند.

وی افزود: علاقه مندان به وبلاگ نویسی در زمینه محیط زیست نیز برای شرکت در این جشنواره می توانند وبلاگهای زیست محیطی خود به اداره آموزش و پژوهش این اداره کل ارسال کنند.

پسندیده گفت: شرایط فیلم، عکس و وبلاگهای شرکت کننده در دومین جشنواره محیط زیست و همچنین نشانی و شماره تماسهای ادارات شهرستانها در وب سایت این اداره کل به نشانی www.alborz.doe.ir قرار داده شده است

منبع:ایرنا

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۱
کد خبر : 40775
بازدیدها: 240

پاسخی بگذارید »