دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس دادگستری استان البرز:

البرز را ناامن جلوه ندهید / مردم از هیچی نباید بترسند

danesheroz اسفند ۲۲, ۱۳۹۱ ۰
البرز را ناامن جلوه ندهید / مردم از هیچی نباید بترسند

رئیس دادگستری استان البرز در مصاحبه خبری شورای حقظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان خطاب به خبرنگاران،تاکید کرد:توصیه موکد من به شما ناامن نشان ندادن استان است که سودی برای کسی ندارد

محمدصادق مهدوی راد دیروز عصر در جمع اعضای این شورا و اصحاب رسانه،افزود:در سال۹۱ جرایم شدید نسبت به سال های گذشته بسیار کاهش یافته است ولی چرا بازهم اهالی قلم با کوچکترین اتفاقی فوراً آن را بزرگ کرده و استان و ناامن نشان می دهند.
مهدوی راد گفت:به خانواده هایی که در زمان اجرای حکم جرم فرزندانشان گریه و زاری میکنند و به دست وپای شاکی می افتند سفارش می کنم الان گریه کنند و مواظب بچه های خودشان باشند که در صورت تخلف به جزای اعمالشان خواهند رسید.
البرز را ناامن جلوه ندهید / مردم از هیچی نباید بترسندمردم از هیچی نباید بترسند در غیر این صورت باید بمیرند
وی ضمن تاکید بر کسانی که به نقس و حقوق شهروندان احترام نگذارند با حکم های سنگین مواجه خواهند بود،گفت:مردم برای معرفی افراد مختلف و یا شهادت برای جرم کسی بخاطر ترس از آینده که شاید اتفاقی بیفتتد نباید هراسی داشته باشند و در غیر این صورت این دسته از افراد ترسو باید بمیرند.
مهدوی راد همچنین با جدیت و اعصابینت ادامه داد:ما همه مسلمانیم و این دین هم مسئولیت های برگردنمان گذاشته است که یکی از آنها نشان دادن افراد شرور است برای اعمال قانون و جلوگیری از آنها که دیگر خلافشان را ادامه ندهند که خود این کار هم نهی از منکر است.
زمین خواران در تیرس قوه ی قضاییه
ایشان همینطور در جای دیگر از سخنانش اضافه کرد:عزم دادگستری بسیار جدی است برای مبارزه با معترضان به اموال عمومی و هیچگونه اغمازی صورت نخواهد گرفت.
مهدوی راد اظهار داشت:افراد جاعل سعی نکنند با جعل اسناد به بیت المال متعرض شوند که ماهم محکم ایستاده ایم و دفاع خواهیم کرد که افراد متقلب به منابع ملی دست درازی نکنند.

سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۵
کد خبر : 9603
بازدیدها: 241

پاسخی بگذارید »