سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

البرز آماده انتخابات

البرز با برقراری امنیت کامل، آماده برگزاری انتخابات ۹۲

danesheroz1 خرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
البرز با برقراری امنیت کامل، آماده برگزاری انتخابات ۹۲

دانش روز: استان البرز با برقراری امنیت کامل، آماده برگزاری انتخابات ۹۲ است

دانش روز: استان البرز با برقراری امنیت کامل، آماده برگزاری انتخابات ۹۲ است

 استاندار البرز با مثبت ارزیابی کردن امنیت حاکم بر این استان، از آمادگی البرز برای برگزاری انتخاباتی پرشور در سال حماسه سیاسی خبر داد. دکتر اصغر عربیان  در دومین جلسه شورای اداری استان البرز در سال ۹۲ در هفته ای که به روز سرنوشت ساز ۲۴ خرداد ختم می شود، اظهار داشت: روز ۲۴ خرداد روز سرنوشت ساز دیگری برای ایران ا سلامی است که مردم با علم و آگاهی به شرایط کشور با اعتقاد، ایمان و باورشان به نظام، رهبری و ولایت فقیه در پای صندوق های رای حاضر می شوند تا صلابت و اقتدار خود را به رخ جهانیان بکشند. وی در این جلسه که مختص انتخابات ۲۴ خرداد ماه برگزار شد، افزود: علاوه بر مردم وظیفه مسئولان نیز در خلق حماسه سیاسی در راستای برقراری امنیت کامل در استان و همچنین تامین زیرساختهای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور بسیار حائز اهمیت است که باید بیش از پیش مورد توجه مدیران و مسئولان استان قرار گیرد. این مسئول ضمن تقدیر از تلاش فرماندهان نظامی و انتظامی در برقراری امنیت انتخابات گفت: خوشبختانه به واسطه بلوغ سیاسی کاندیداها تاکنون موردی مبنی بر بداخلاقی انتخاباتی از سوی کاندیداها گزارش نشده است.

ارائه برنامه از سوی کاندیداها انتخاب اصلح را امکان پذیر می کند

استاندار البرز در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه ارائه برنامه از سوی کاندیداها انتخاب اصلح را برای مردم  امکان پذیر می کند، تصریح کرد: نکته ای که در مناظره های انتخاباتی و فعالیتهای کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به چشم می خورد بیشتر وجه سلبی دارد تا ایجابی بنابراین باید به گونه ای برخورد و رفتار کرد که با اعلام برنامه از سوی کاندیداها مقایسه برنامه های آنان برای مردم فراهم شود تا بتوانند بر اساس آن به انتخاب اصلح برسند.

استفاده از امکانات دولتی، له یا علیه کسی غیرقانونی است

وی استفاده از امکانات دولتی و برخی از مؤسسات غیردولتی همچون شهرداری­ها را برای تبلیغات غیرقانونی خواند و یادآور شد: در شعبه ویژه دادگستری که به همین منظور راه­اندازی شده است تمامی اقدامات مدیران و مسئولان به دقت رصد شده و در ارزیابی های دستگاه های استان لحاظ می شود. شور و نشاط انتخاباتی در دستگاه های اداری نمود داشته باشد. ایجاد شور و نشاط انتخاباتی از سوی مدیران دستگاه های اداری استان از دیگر نکاتی بود که دکتر عربیان به آن اشاره کرد. وی در این رابطه گفت: انتخابات ملی و محلی ۲۴ خرداد ماه ۹۲ بزرگترین حماسه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که باید از همه توان و ظرفیت ها برای تحقق این مهم استفاده شود. وی گفت: علاوه بر ایجاد شور و نشاط انتخاباتی مقوله بصیرت افزایی از اهمیت بسزایی برخوردار است که می تواند بسترهای لازم را برای انتخاب اصلح از سوی مردم فراهم کند.

انتخابات شوراهای محلی تحت الشعاع انتخابات ریاست جمهوری قرار نگیرد

بخش دیگری از سخنان استاندار البرز به تحت الشعاع قرار نگرفتن انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در مقابل انتخابات ریاست جمهوری بود. وی در این رابطه اظهار داشت: در کنار اهمیت بسیار بالای انتخابات ریاست جمهوری باید این نکته را نیز مدنظر داشت که انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز از جایگاه بسیار ارزشمند و سرنوشت سازی برای شهر و منطقه برخوردار است در این راستا باید مردم به این نکته نیز توجه داشته باشند که با انتخاب اعضای مومن و متعهد، افرادی را انتخاب کنند که مثمرثمر به حال شهر و منطقه واقع شوند و بتوانند با برنامه ریزی دقیق و عملی زمینه های رشد و توسعه استان را در ابعاد مختلف فراهم کنند. گفتنی است ارسال گزارش عملکرد دستگاه ها به استانداری به منظور ارزیابی و شرکت در جشنواره شهید رجایی بخش دیگری از مطالبی بود که دکتر عربیان به آن تاکید کرد. شایان ذکر است در این جلسه دکتر عربیان هادی ذاکری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز را به صورت رسمی به مدیران دستگاه های استان البرز معرفی کرد. محمدباقر شرکت بزازان مدیر شعب بانک صادرات، حسن حسینی مدیرکل انتقال خون، پرویز کوثری مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی، یحیی رمضانی مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات، ابراهیم رضاپور مشاور امور ایثارگران استاندار، حجت السلام و المسلمین محمدحسین روحی یزدی سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، حسین بغدادی سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی، اکبر زارعی نژاد سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات، نصرالله آزوند سرپرست صندوق قرض الحسنه مهر امام رضا(ع) و خسرو ساکی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از دیگر مدیرانی بودند که در جلسه شورای اداری استان البرز توسط سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز معارفه شدند.

یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۹
کد خبر : 24892
بازدیدها: 165

پاسخی بگذارید »