پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

‘اکبر هاشمی هنوز مستاجر است’/ محل زندگی هاشمی‌ها‎ +تصویر

danesheroz آذر ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

روزنامه جمهوری اسلامی توضیحی درباره ارائه سند ملکی برای وثیقه ۱۰ میلیارد تومانی آزادی مهدی پسر اکبر هاشمی رفسنجانی ارائه کرد. به گزارش گروه سیاسی«تیتر یک» برخلاف جنجال‌هائی که توسط بعضی رسانه‌ها بر سر سند وثیقه گذاشته شده برای آزادی مهدی هاشمی به راه افتاده، اطلاعات موثق حکایت از این دارد که اولاً ۸ سند [&hellip

روزنامه جمهوری اسلامی توضیحی درباره ارائه سند ملکی برای وثیقه ۱۰ میلیارد تومانی آزادی مهدی پسر اکبر هاشمی رفسنجانی ارائه کرد.
به گزارش گروه سیاسی«تیتر یک» برخلاف جنجال‌هائی که توسط بعضی رسانه‌ها بر سر سند وثیقه گذاشته شده برای آزادی مهدی هاشمی به راه افتاده، اطلاعات موثق حکایت از این دارد که اولاً ۸ سند به وثیقه گذاشته شده نه یک سند، ثانیاً این اسناد به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیست بلکه متعلق به ۸ نفر از فرزندان و بستگان ایشان است و ثالثاً این اسناد مربوط به واحدهای ساختمانی است که در زمین مربوط خانه قبل از انقلاب آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در شمیران ساخته شده‌اند و با واگذار شدن زمین به فرزندان و بستگان آنها واحدهائی را که خود ساختند و در آنها سکونت دارند به نام خود سند گرفتند و اکنون همان سندها به وثیقه گذاشته شده‌اند.

ضمناً خانه‌ای که اکنون ۸ واحد مسکونی در ملک آن ساخته شده، همان خانه ای است که در سال ۱۳۵۸، یعنی چند ماه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی توسط گروهک فرقان در آن ترور شد و به توصیه مسئولین امنیتی آنجا را ترک کرد و به خانه‌ای استیجاری در جماران نقل مکان نمود که هم اکنون نیز در همان خانه مستأجر است.

محل زندگی خانواده هاشمی

در همین حال، خبرنگار رجانیوز با جستجوی نام خانوادگی «هاشمی بهرمانی» در سایت شرکت مخابرات به نتایج جالبی از محل سکونت این خانواده دست یافت.

نتیجه این جستجو نشان می دهد تمامی مشترکین شرکت مخابرات با نام خانوادگی «هاشمی بهرمانی» در شمالی‎ترین نقاط شهر تهران سکونت دارند.

این در حالی است که انتشار خبر توانایی خانواده هاشمی در تهیه و تودیع وثیقه ۱۰ میلیاردی به قوه قضائیه برای آزادی مهدی هاشمی به یکی از سوژه های پر طرفدار روز تبدیل شده است

پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۴
کد خبر : 1439
بازدیدها: 282

پاسخی بگذارید »